Tapczany

Brak produktów dla wybranych kryteriów

Wygodny, stylowy tapczan doskonale zastąpi łóżko w sypialni i sprawdzi się jako komfortowe siedzisko do salonu. Wielofunkcyjność tego mebla jest jednym z jego największych atutów. Jednak źle przemyślany zakup może sprawić, że zarówno sami mieszkańcy domu, jak i ewentualni goście nie będą zadowoleni z jego użytkowania. Przed kupnem warto więc – poza samym wyglądem – dokładnie określić wymaganą wielkość i materiał obicia, co ma szczególne znaczenie w przypadku posiadania zwierząt.

Nowoczesne tapczany tapicerowane do salonu

W przypadku pokoju gościnnego, warto wziąć pod uwagę wygląd tapczanu – meble znajdujące się w salonie stają się okładką całego mieszkania, pełniąc funkcję reprezentatywną. Nie mniej istotna jest oczywiście wygoda; to właśnie na tapczanie mieszkańcy będą odpoczywać po całym dniu w pracy, szkole czy na uczelni, oglądać telewizję, pić popołudniową kawę i spotykać się z przyjaciółmi. Oba te warunki spełniają prezentowane w naszym sklepie tapicerowane tapczany do salonu. Materiał obicia zapewnia doskonały wygląd przez wiele lat. Różnorodność tkanin, ich kolorów i fasonów całego mebla sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. W przypadku większych potrzeb, na przykład częstego goszczenia rodziny i znajomych na noc, proponujemy dwuosobowe tapczany rozkładane.

Modne tapczany do pokoju dziecięcego

Tapczan, poza dodatkową funkcją wypoczynkową w salonie, to przede wszystkim miejsce do spania. Doskonale sprawdza się w przypadku łóżka dla dziecka, ze względu na swoje kompaktowe wymiary. Nie ogranicza przestrzeni, dzięki czemu pozwala na swobodną zabawę na podłodze, jednocześnie w pełni spełniając dziecięce potrzeby związane z wygodnym snem. Równie doskonale sprawdzi się do pokoju młodzieżowego, dla studentów czy w kawalerkach. Wersje dwuosobowe pozwolą na wygodny sen pary czy jednej osoby, przy czym zajmą zdecydowanie mniej miejsca niż łóżko małżeńskie – zwłaszcza że w ciągu dnia taki tapczan dwuosobowy może pozostać złożony. To pewność komfortu, doskonałego stylu i idealnej organizacji pomieszczenia.