Szafki na buty do przedpokoju

Cortina CNAG01 szafka na buty Cortina Cortina CNAG01 szafka na buty
Promocja

Negocjuj cenę

Cortina CNAG01 szafka na buty

835 zł
949 zł
Szerokość 92,8 cm, Wysokość 100,2 cm, Głębokość 38 cm
Cortina CNAG02 szafka na buty Cortina Cortina CNAG02 szafka na buty
Promocja

Negocjuj cenę

Cortina CNAG02 szafka na buty

879 zł
999 zł
Szerokość 92,8 cm, Wysokość 100,2 cm, Głębokość 38 cm
Cortina CNAG05 szafka na buty z siedziskiem Cortina Cortina CNAG05 szafka na buty z siedziskiem
Promocja

Negocjuj cenę

Cortina CNAG05 szafka na buty z siedziskiem

659 zł
749 zł
Szerokość 93 cm, Wysokość 47 cm, Głębokość 38 cm

Szafka na buty z siedziskiem

Szafka na buty z siedziskiem jest przykładem mebla, który łączy w sobie funkcje użytkowe i dekoracyjne. Z jednej strony pomoże uporządkować przestrzeń, a z drugiej stanie się swego rodzaju ozdobą i uzupełnieniem aranżacji.

Nad tym gdzie schować buty, myśli wiele osób, planujących remont przedpokoju. Porozrzucane obuwie, a nawet poukładane, ale w większej ilości, robi wrażenie bałaganu. Przedpokój nigdy nie będzie wyglądał na uporządkowany, kiedy na podłodze będą buty. I właśnie tutaj z pomocą przychodzą nowoczesne szafki na buty. Wrażenie chaosu znika natychmiastowo! Szafka powinna być zatem jednym z pierwszych mebli, jakie pojawią się w przedpokoju. Ale nie w każdym przedpokoju ta sama szafka będzie tą najlepszą.

Szafka na buty zamykana, czy nie?

W naszej ofercie znajdują się meble różniące się pod względem wizualnym. Jedne z nich są zamykane, inne mają jedynie półki, na których ustawia się kolejne pary butów. To jak schować buty i który wariant szafki wybrać, w dużej mierze zależy od tego, jaki styl aranżacyjny panuje w przedpokoju. Ze względu na odmienne oczekiwania odbiorców, nasza oferta zawiera szeroki przekrój szafek, z których część fantastycznie komponuje się ze stylem skandynawskim, czy nowoczesnym. Inne natomiast będą odpowiednie do domów o tradycyjnym wystroju. Ich design pozwoli dopasować szafkę do tego, co jest już w przedpokoju.

Wybór szafek na buty jest spory, więc zanim podejmie się decyzję o zakupie, należy przyjrzeć się kolorom i meblom, jakie już stoją we wnętrzu, Trzeba również dokładnie zmierzyć ilość miejsca, jaką można zagospodarować na szafkę i ewentualną przestrzeń potrzebną do otwierania drzwiczek lub szuflady.

Zainwestuj w szafkę na buty z siedziskiem !

Dla osób szukających mebli wielozadaniowych, dla których jednym z priorytetów jest wygoda i komfort użytkowania, interesująca może być szafka na buty z siedziskiem. Dzięki niej od razu po wejściu do mieszkania można usiąść bez konieczności schylania się do zdjęcia butów. Obecność siedziska dodatkowo wpływa na walory wizualne mebla. Niektóre szafki na buty w ogóle nie przypominają mebla, w których przechowuje się obuwie! Wystarczy spojrzeć na nasze ławki z oparciem, albo stylowe kufry.