Pufy i Ławki

Aria pufa Aria pufa
Promocja

Aria pufa

od 749 zł
od 862 zł
Szerokość 60 cm, Wysokość 47 cm, Głębokość 70 cm
York pufa York pufa
Promocja

Negocjuj cenę

York pufa

od 857 zł
od 954 zł
Szerokość 70 cm, Wysokość 45 cm, Głębokość 55 cm
Belluno pufa z pojemnikiem Belluno pufa z pojemnikiem
Promocja

Negocjuj cenę

Belluno pufa z pojemnikiem

od 1104 zł
od 1269 zł
Szerokość 100 cm, Wysokość 46 cm, Głębokość 73 cm
Genova TB pufa Genova TB pufa
Promocja

Negocjuj cenę

Genova TB pufa

od 1503 zł
od 1728 zł
Szerokość 134 cm, Wysokość 44 cm, Głębokość 74 cm
Luzi pufa Luzi pufa
Promocja

Negocjuj cenę

Luzi pufa

od 1113 zł
od 1237 zł
Szerokość 125 cm, Wysokość 42 cm, Głębokość 72 cm
Lorien pufa Lorien pufa
Promocja

Negocjuj cenę

Lorien pufa

od 676 zł
od 778 zł
Szerokość 46-50 cm, Wysokość 43 cm, Głębokość 47 cm
Axel mega pufa Axel mega pufa
Promocja

Negocjuj cenę

Axel mega pufa

od 1311 zł
od 1507 zł
Szerokość 144 cm, Wysokość 47 cm, Głębokość 76 cm
Voss pufa Voss pufa
Promocja

Negocjuj cenę

Voss pufa

od 798 zł
od 918 zł
Szerokość 62 cm, Wysokość 45 cm, Głębokość 72 cm
Rimini pufa Rimini pufa
Promocja

Rimini pufa

od 595 zł
od 684 zł
Szerokość 55 cm, Wysokość 45 cm, Głębokość 55 cm
Venice pufa Venice pufa
Promocja

Negocjuj cenę

Venice pufa

od 661 zł
od 719 zł
Szerokość 73 cm, Wysokość 45 cm, Głębokość 68 cm
Tokio pufa Tokio pufa
Promocja

Tokio pufa

od 495 zł
od 539 zł
Szerokość 47 cm, Wysokość 43 cm, Głębokość 99 cm
Monday pufa Monday pufa
Promocja

Negocjuj cenę

Monday pufa

od 883 zł
od 1015 zł
Szerokość 66 cm, Wysokość 45 cm, Głębokość 66 cm
Sofia pufa 75x95 Sofia pufa 75x95
Promocja

Sofia pufa 75x95

od 596 zł
od 648 zł
Szerokość 75 cm, Wysokość 45 cm, Głębokość 95 cm
Sofia pufa 75x75 Sofia pufa 75x75
Promocja

Sofia pufa 75x75

od 546 zł
od 594 zł
Szerokość 75 cm, Wysokość 45 cm, Głębokość 75 cm

Wypocznij wygodnie i stylowo

Pufy to produkty znane już od lat. Są one bardzo cenione przez projektantów wnętrz. Tak naprawdę nigdy nie wyszły z mody, choć w pewnym momencie zmniejszyło się nieco zainteresowanie nimi. Jednak w ostatnich latach powracają w wielkim stylu, stając się wielofunkcyjnym, stylowym i wręcz obowiązkowym dodatkiem.

Ich interesujący design sprawia, że coraz częściej wybiera się je do współczesnych wnętrz. Podobnie dzieje się z ławkami tapicerowanymi, które są może nieco mniej znanym rozwiązaniem, ale zdążyły już zaskarbić sobie sympatię wielu ludzi. Być może Ty też się zdecydujesz na ławkę jako element wystroju swojego domu.

Wypoczynek to dla wielu najlepsza część dnia. Każdy zasługuje na to, by odpocząć – rozsiąść się wygodnie i po prostu nie zastanawiać się nad niczym. Pufy to doskonałe meble do tego, bo aż zachęcają, by na nich zasiąść i zanurzyć się w przyjemnym i miękkim siedzisku. Także ławki pod tym względem cieszą się coraz większą popularnością, a przy tym też stają się coraz bardziej oryginalnym i stylowym elementem wystroju.

W jakich pomieszczeniach sprawdzą się pufy i ławki tapicerowane?

Pufy i ławki są meblami, które pasują do wielu wnętrz. Stanowią świetne rozwiązanie w salonie, jako dodatkowe miejsce do siedzenia dla gości. Doskonale wyznaczają strefę relaksu. Sprawdzą się także w sypialni, garderobie oraz łazience. W takich miejscach często pojawia się potrzeba, aby usiąść na chwile podczas przebierania się lub wykonywania makijażu przy toaletce. Są pomocne również, gdy nie można sięgnąć po przedmioty leżące na wyższych półkach w szafie – wystarczy posłużyć się pufą jako stopniem. Bywają także bardzo przydatne w przedpokojach, do postawienia torebek oraz podczas zakładania i zdejmowania butów.

Tego typu meble spotyka się też w gabinetach, biurach, poczekalniach oraz przebieralniach. Jest to wyjątkowy element wyposażenia – niezwykle funkcjonalny i bardzo uniwersalny. Nabiera on dodatkowych walorów, gdy posiada miejsce do przechowywania pod postacią skrzyni, szafki lub wbudowanej szuflady.

Czym kierować się przy ich wyborze?

Weź pod uwagę dwa główne czynniki: jakość wykonania danego mebla oraz jego wygląd. To pierwsze pozwoli Ci się nim cieszyć przez dłuższy czas i – jeśli odpowiednio o niego zadbasz – nie straci nic na swojej urodzie, mimo użytkowania. Wygląd z kolei jest kryterium decydującym, czy dany przedmiot sprawdzi się w danym wnętrzu i spełni Twoje gusta estetyczne.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz niezwykle szeroki wybór puf oraz ławek tapicerowanych. Są one wykonane z bardzo wysokiej jakości materiałów. Z powodzeniem dobierzesz puf w prostej i geometrycznej formie, ale również bardziej zdobną, pasującą do wnętrz w stylu glamour.

Posiadamy pufy i ławki tapicerowane skórą, eko skórą oraz tkaninami. Ogromne zróżnicowanie materiałów pozwoli na dopasowanie koloru oraz rodzaju materiału obiciowego. Do wyboru są materiały bardzo wygodne w usuwaniu zabrudzeń oraz sierści zwierząt. Występuje także interesujący i młodzieżowy jeans, elegancki velvet oraz idealna do pokoju dziecięcego włóczka.

Zakres wyboru jest dodatkowo powiększony dzięki pufom obrotowym, z oparciem, na klasycznych nogach, ale też na metalowych stelażach.  Dostępne są opcje nóg chromowanych na srebro lub złoto, malowane proszkowo na kolor biały i czarny, oraz nogi drewniane.

Szeroki wybór puf i ławek tapicerowanych

Odwiedź nasz sklep, by przejrzeć naprawdę bogatą ofertę puf i ławek tapicerowanych. Wszelkie nasze produkty wykonywane są z dbałością o szczegóły i z pasją do mebli, co pozwala im być trwałymi i prezentować się dobrze. Ponadto profesjonalny i bezpieczny transport sprawi, że szybko zaczniesz się cieszyć z użytkowania tak ciekawego elementu wyposażenia.