Kobe narożnik PMW

Kobe narożnik

Kobe narożnik
Kobe narożnik
Kobe narożnik
Kobe narożnik
Rabat w koszyku

5580
Szerokość 258 cm, Wysokość 85-100 cm, Głębokość 200 cm
Wybierz Tkaninę
Wybierz Stronę Narożnika
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h
Czas realizacji 5-6 tygodni/ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Narożnik rozkładany z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kobe

  • funkcja spania typu Puma( wyskok)
  • powierzchnia spania 140/200
  • pojemnik na pościel
  • regulowane zagłówki
  • sprężyny typu bonel oraz faliste
  • narożnik wymaga samodzielnego montażu.

Nowoczesny, wielofunkcyjne narożnik do salonu Kobe od producenta mebli PMW charakteryzuje się ciekawym wyglądem i wszechstronnością. Oprócz siedzenia wyposażony jest także w funkcję spania, dlatego warto go wykorzystać jako główny element wystroju salonu. Narożnik Kobe łączy w sobie najważniejsze zalety nowoczesnych mebli – walory estetyczne, wygodę, prostotę i funkcjonalność.

Wygoda i funkcjonalność narożnika Kobe

Zastosowane w tym narożniku połączenie sprężyn bonell i falistych daje niezwykle komfortowe podparcie dla ciała. Zarówno siedzisko, jak i oparcie oraz zagłówki zapewniają możliwość przyjęcia wygodnej pozycji podczas odpoczynku. Powierzchnia narożnika jest twarda, sprężysta i elastyczna. Zagłówki mają funkcję regulowania położenia. Dzięki temu każdy użytkownik może dopasować je do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Funkcja spania i pojemnik na pościel

Mechanizm rozkładania typu Puma to sprawdzony patent meblarski. Dzięki niemu w szybki i łatwy sposób przemienisz swój wygodny narożnik rozkładany w łóżko o powierzchni spania 140 × 200 cm. System rozkładania gwarantuje prostotę i komfort. Wymaga uniesienia do góry siedziska i lekkiego pociągnięcia w swoim kierunku. Ruchoma część mebla delikatnie wysuwa się ku dołowi, aż znajdzie oparcie na podłodze. Drugi element spania wysuwa się automatycznie. W czasie rozkładania łóżka przy pomocy mechanizmu typu Puma nie musisz się martwić o zarysowanie podłogi, ponieważ żaden element nie przesuwa się bezpośrednio po posadzce.

Cały proces wysunięcia leżanki trwa nie więcej niż pół minuty i nie wymaga użycia siły, dlatego użytkownik bez problemu poradzi sobie z tym zadaniem. Równie ważna dla użytkownika jest obecność pojemnika na pościel. Dzięki temu koc, kołdra i poduszki mogą zawsze być pod ręką, co znacznie skraca czas przygotowywania dodatkowego łóżka.

Wybierz narożnik Kobe do wnętrza urządzonego w stylu loftowym lub nowoczesnym. Praktyczna funkcja spania oraz pojemnik na pościel ułatwi Ci zorganizowanie dodatkowego miejsca do przenocowania gości.