Davos NFPA narożnik PMW

Davos NFPA narożnik

Davos NFPA narożnik
Davos NFPA narożnik
Davos NFPA narożnik
Davos NFPA narożnik
5375
Dostawa GRATIS
Szerokość 260 cm, Wysokość 90/98 cm, Głębokość 190 cm
Wybierz Tkaninę
Wybierz Stronę Narożnika
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h
Czas realizacji 5-6 tygodni/ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Wypoczynkowy narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel

  • wymiary: szerokość 260 cm, wysokość 90/98 cm, głębokość 190 cm
  • funkcja spania o powierzchni 210x140 cm
  • sprężyny bonelowe
  • sprężyny faliste
  • pojemnik na pościel
  • wspomaganie rozkładania
  • regulowane zagłówki
  • wymaga samodzielnego montażu.

Narożnik NFPA Davos z funkcją spania i pojemnikiem na pościel to wygodny i funkcjonalny mebel do dużego pokoju. Szeroki na 260 cm i głęboki na 190 cm gwarantuje sporą powierzchnię siedziska i komfortowe oparcie, a także regulowane zagłówki.

Duża powierzchnia spania dla większego komfortu

Bardzo obszerne łóżko, w które można przekształcić narożnik Davos, ma wymiary aż 210 cm na 140 cm. Nawet wysokie osoby będą mogły wygodnie się na nim wyspać. Ponadto narożnik ma wbudowany pojemnik na pościel, dzięki czemu łatwiej będzie zachować porządek i ład w dużym pokoju. Wszystkie potrzebne akcesoria: prześcieradło, kołdrę, poduszki, koce zmieścisz bez trudu do wygodnego schowka, aby mieć je zawsze pod ręką, gdy będą potrzebne.

Obszerna sofa – relaks dla całej rodziny

Prawdziwy relaks dla kilku osób jest zapewniony poprzez głębokie i wygodne siedziska oraz oparcia. Wymiary sofy pozwalają na swobodne położenie się w dowolnej pozycji. W połączeniu z kocami lub poduszkami Davos może stać się wspaniałym miejscem relaksu podczas wieczornego seansu filmowego w większym gronie. Gdy ustawisz niski stolik kawowy przed narożnikiem, rodzina lub znajomi mogą zagrać wspólnie w gry planszowe lub spotkać się na kawę i ciastko. Wspólne spędzanie czasu w komfortowej pozycji to bardzo przyjemna aktywność.

Regulowane zagłówki i dwa rodzaje sprężyn

Maksymalny komfort użytkownika zapewnia połączenie w jednym produkcie dwóch rodzajów sprężyn: bonelowych i falistych. Siedzisko jest także uzupełnione pianką, która zapobiega zapadaniu się zewnętrznej warstwy i umożliwia wygodne korzystanie z sofy. Oparcie wypełnione jest pianką, która gwarantuje wygodę i dopasowuje się do ciała. Trzy regulowane zagłówki prezentują się wyjątkowo elegancko. Stanowią one nieodłączny element sofy, można je dopasować do swoich potrzeb.

Duży wybór tkanin obiciowych umożliwia dopasowanie tego funkcjonalnego mebla do wyposażenia twojego pokoju. Kolor i fakturę materiału możesz wybrać tak, aby idealnie komponowała się z pozostałymi elementami wyposażenia salonu.