Smart narożnik z wyspą MP Nidzica

Smart narożnik z wyspą

Promocja

Smart narożnik z wyspą
Smart narożnik z wyspą
Smart narożnik z wyspą
Smart narożnik z wyspą
Smart narożnik z wyspą
Smart narożnik z wyspą
Smart narożnik z wyspą
Smart narożnik z wyspą
Najczęściej kupowany

Negocjuj cenę

4640
5162
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 5140 zł
Do końca promocji pozostało
6
22
18
51
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Szerokość 240 cm, Wysokość 89 cm, Głębokość 203 cm
Wybierz Kolor Nóżek
Wybierz Tkaninę
Wybierz Stronę Narożnika
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h
Czas realizacji 4-6 tygodni

Opis

Narożnik Smart z wyspą i z funkcją spania 240/89/203

  • zagłówki z możliwością ustawienia dowolnego kąta
  • rozkładana duża powierzchnia spania 200x130 typu Delfin
  • pojemnik na pościel
  • sprężyna typu bonell + sprężyna falista
  • wymaga samodzielnego montażu.

Narożnik to opcja wybierana przez coraz więcej osób i trudno się temu dziwić. Dodatkowa przestrzeń do siedzenia połączona często z funkcją spania to doskonałe rozwiązanie niekoniecznie tylko dla dużej rodziny. Smart narożnik z funkcją spania MP Nidzica jest doskonałym wyborem, jeśli tylko masz nieco miejsca. Sprawdź, czemu warto zdecydować się na ten model.

Wygodny narożnik z funkcją spania typu delfin

Rozłożenie dodatkowej przestrzeni może się przydać w najmniej spodziewanej sytuacji. Można je wykorzystać przede wszystkim do przenocowania dodatkowej osoby, na przykład niespodziewanego gościa. Funkcja ta okazuje się przydatna także na co dzień. Pozwala ona na jeszcze większy relaks dla kilku osób naraz na przykład podczas oglądania ulubionego programu w telewizji.

Dodatkowy pojemnik na pościel i inne przydatne funkcje

Oprócz samej dodatkowej przestrzeni narożnik pozwala na duży komfort także dzięki innym elementom. Wyróżniają się tutaj regulowane zagłówki, które można ustawić pod dowolnym kątem. Funkcjonalny jest również dodatkowy pojemnik na pościel. Schowany pod częścią narożnikową nie jest on widoczny z zewnątrz, zatem umożliwia wygodne schowanie najpotrzebniejszych elementów tak, by były pod ręką.

Wygodne i dobrej jakości materiały w środku i na zewnątrz narożnika

Wypełnienie narożnika powinno być równie ważne, co jego tapicerka. Producenci tego modelu zadbali o oba te elementy. Wnętrze wypełniają wygodne sprężyny faliste oraz te bonellowe. Połączenie to zapewnia jeszcze wygodniejsze siedzenie, niż gdyby użyto tylko jednego rodzaju. Ponadto każda osoba może dobrać kolor tapicerki z ponad 70 dostępnych wzorów. Dostosować da się także kolor nóżek, dzięki czemu każdy element tego mebla będzie odpowiadać potrzebom klienta.

W naszym sklepie przyświeca nam myśl o zapewnieniu najwyższego standardu obsługi, a także na najlepszych meblach w atrakcyjnych cenach. Staramy się, by każdy element dotarł do Ciebie w nienaruszonym stanie, więc wybierz nasze produkty!