Krzesła metalowe

Loft LOF.110.SC krzesło Loft LOF.110.SC krzesło
Hit cenowy

Negocjuj cenę

Rabat w koszyku

Loft LOF.110.SC krzesło

od 689 zł
Szerokość 44 cm, Wysokość 94 cm, Głębokość 44 cm

Ogromna ilość mebli domowych dostępnych w szerokiej gamie stylów, kolorów i kształtów pozwala na dowolną aranżację pomieszczenia. Wybierając krzesła metalowe do jadalni, należy zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Dlaczego warto wziąć pod uwagę również względy praktyczne?

Krzesła muszą być dobrane do stołu

Jadalnia jest miejscem, w którym rodzina i goście spędzają czas na wspólnych posiłkach. To miejsce pełne uśmiechu, gwarne i kojarzące się z pozytywnymi emocjami. Przebywanie w gronie najbliższych musi być więc dla wszystkich źródłem przyjemności i relaksu. Aby to osiągnąć, trzeba właściwie dobrać krzesła do posiadanego stołu. Dlaczego jest to ważne? Jak się do tego zabrać?

Przede wszystkim chodzi o zapewnienie gościom odpowiedniej przestrzeni do spożywania posiłków. Przyjmuje się, że średnio jedna osoba potrzebuje około 60. cm przy blacie. Dlatego krzesła metalowe do jadalni nie mogą być ustawione na ścisk, bo wtedy nie można byłoby mówić o komfortowym odpoczynku. Trzeba również uwzględnić, że miejsce między nogami stołu jest zazwyczaj sporo węższe od długości blatu.

Solidne krzesła to gwarancja komfortu

Praktyczność krzeseł do jadalni obliguje do wyboru modeli z jednej strony wygodnych i estetycznych, z drugiej jednak bardzo wytrzymałych. To jedne z najczęściej używanych mebli w całym domu. Dla przykładu świetnym wyborem okazuje się krzesło K187 oferowane w kolorach białym, beżowym, brązowym i czarnym. Wykonane ze stali chromowanej i eco skóry gwarantuje wysoką stabilność bez względu na intensywność używania. Różne odcienie pozwalają na aranżację do większości wnętrz, a obicie jest łatwe w utrzymaniu czystości.

Inną propozycją jest model K285 w wersji popielatej jasnej i ciemnej, oraz beżowej. Jest produktem zapewniającym najwyższy komfort użytkowania w połączeniu ze świetnym designem. Posiadają stalowe nóżki imitujące drewno. W ten sposób okazują się połączeniem nowoczesności i klasyki. Oferujemy Państwu bardzo szeroką gamę najlepszych modeli krzeseł metalowych do jadalni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.