Fotele tapicerowane

Voss fotel Voss fotel
Promocja

Negocjuj cenę

Voss fotel

od 1582 zł
od 1760 zł
Szerokość 87 cm, Wysokość 101 cm, Głębokość 95 cm

Czasem pokój dziecka przypomina mały magazyn. Wszędzie zabawki, rozgardiasz i hałas przekraczający próg 115 decybeli. Jak zmienić tę przestrzeń w miłe i przytulne miejsce z kącikiem do wyciszenia się? Miękkie i przyjemne fotele dziecięce to odpowiedź na to pytanie. W naszym sklepie znajdziesz wiele foteli dla dzieci. Różne tkaniny, nowoczesny design. Zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Stwórz swojemu dziecku kącik - do wyciszenia się, czytania czy słuchania bajek - przy pomocy tapicerowanego fotela dziecięcego.

Przytulny i designerski pokój dziecięcy.

Nawet w dziecięcym pokoju możesz wprowadzić ekskluzywny look. Taki efekt uzyskasz, dodając uzupełnienie, mebel, który będzie wyróżniać się na tle statycznych elementów, takich jak regał, szafy, biurko czy ściany dziecięcego pokoju. Fotele dla dzieci są w czołówce przedmiotów, które sprawią, że pokój dziecka będzie posiadał ten efekt wow! Jest to jeden z nieszablonowych elementów. Pokryty jest przyjemną w dotyku tkaniną. Dziecięcy fotel wypełni przestrzeń kącika do wyciszenia. Wprowadzi przytulną atmosferę do każdego wnętrza. Przydaje się również w trakcie czytania, nauki czy karmienia piersią małego dziecka.

Stwórz swojemu dziecku mały azyl

Kącik, jaki zorganizujesz, dodając do wnętrza fotel, sprawdzi się zarówno dla rozbrykanych maluchów, jak i tych bardziej zamkniętych w sobie. Nad aktywnym dzieciom takie miejsce może posłużyć do chwili odpoczynku, wyciszenia się czy ćwiczeń nad swoją postawą. Dzieci, które są spokojniejsze, będą mogły korzystać z takiego miejsca, by się po prostu zrelaksować po dniu pełnym bodźców, które dostarcza przedszkole czy szkoła.

Wygodne siedzenie dla dziecka

Sprawdź naszą szeroką ofertę foteli. Znajdziesz tutaj różne modele i wzory. Piękne i przyjemne w dotyku tkaniny. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi fotelami.