Valverde VA171108 komoda Zakor

Valverde VA171108 komoda

Valverde VA171108 komoda
Valverde VA171108 komoda
Valverde VA171108 komoda
Valverde VA171108 komoda
Valverde VA171108 komoda
Valverde VA171108 komoda
Negocjuj cenę

Rabat w koszyku

5358
Dostawa GRATIS
Szerokość 181 cm, Wysokość 105 cm, Głębokość 42 cm
Oświetlenie
Wybierz Kolor Drewna
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 6-8 tygodni

Opis

Valverde VA171108 komoda 3-drzwiowa z 3 szufladami 181×105×42 cm

  • korpusy mebli: okleina naturalna
  • fronty: lite drewno dębowe + szkło
  • komoda nie wymagają montażu - mebel w całości.
  • w przypadku mebli wykonanych z litego drewna zróżnicowania w odcieniu, sęki, drobne spękania na sękach i małe rysy są uwarunkowane naturalnie i nie są wadami jakościowymi przez co nie podlegają reklamacji. Te odchylenia w barwie i strukturze są znakami oryginalności materiałów i stanowią szczególny urok Państwa mebli.

Komoda Valverde VA171108 producenta mebli Zakor, jest jednym z elementów kolekcji o tej samej nazwie. Stanowi ona połączenie trwałości drewna dębowego i funkcjonalnych rozwiązań. W ten sposób powstały meble nadające wnętrzom unikalnego, estetycznego wyglądu, sprawiając, że w mieszkaniu stworzy się wyjątkowy klimat poczucia bliskości ze środowiskiem naturalnym.

Unikalny wygląd i praktyczne rozwiązania

Cechą charakterystyczną komody jest zastosowanie praktycznych rozwiązań, w postaci trzech części z półkami i trzech szuflad. Dzięki temu już zmontowany, trzydrzwiowy mebel jest idealnym rozwiązaniem do salonów, pokoi dziennych, młodzieżowych lub sypialni.

Ze względu na swoje wymiary jest niezwykle pojemny. Pozwala na przechowanie w porządku zarówno drobnych przedmiotów, jak i dokumentów lub zastawy stołowej, którą można wyeksponować za pomocą przeszklonych elementów drzwi po prawej i lewej stronie.

Praktycznym rozwiązaniem jest także umieszczenie trzech szuflad o równej szerokości. Pozwala to na segregację przedmiotów codziennego użytku. Całość konstrukcji dopełnia część środkowa w kolorze oleju piaskowego.

Nowoczesność i styl w jednej komodzie

Atutem komody jest prostota jej bryły. Mebel, mimo iż nie ma widocznych nóżek, wygląda bardzo lekko. Efekt ten uzyskano dzięki subtelnemu wykończeniu i unikalnym uchwytom, co razem stanowi główne elementy dekoracyjne. Jest to także bezpieczne rozwiązanie przy małych dzieciach, obniżając ryzyko uderzenia się niemowląt ze względu na brak wystających rączek.

Dodatkowo istnieje możliwość wyboru opcji z oświetleniem LED przy dwóch przestrzeniach, co nadaje subtelnej elegancji zarówno komodzie, jak i przestrzeni, tworząc wyjątkowy klimat miejsca.

Neutralny, ciepły odcień, nadający przytulności

Komoda z kolekcji Valverde wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Korpus mebla stworzono z okleiny naturalnej, z kolei fronty to lite drewno dębowe w ciepłym odcieniu oleju piaskowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu mebel posłuży przez wiele lat użytkowania, stanowiąc jednocześnie ozdobę nowoczesnego wnętrza, nadając mu przytulności, ale i elegancji.

Ze względu na obecność uwarunkowanych naturalnie pęknięć i różnic kolorystycznych, nie podlegają one reklamacji.