Merano ME171001 komoda Zakor

Merano ME171001 komoda

Promocja

Merano ME171001 komoda
Merano ME171001 komoda
Merano ME171001 komoda
Merano ME171001 komoda
3734
4669
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 4669 zł
Do końca promocji pozostało
6
0
3
26
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Szerokość 194 cm, Wysokość 71,2 cm, Głębokość 42 cm
Wybierz Kolor Drewna
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 6-8 tygodni

Opis

Komoda z frontami z litego drewna dębowego

  • fronty drewno dębowe
  • tylna ścianka sklejka dębowa
  • nie wymaga montażu - mebel w całości

Jeśli zależy Ci na komodzie stworzonej z prawdziwego drewna najwyższej jakości, komoda Merano MR171001 to będzie doskonały wybór do Twojego domu. Zmieścisz w niej wszystko, czego potrzebujesz, a jej wygląd sprawi, że wszyscy będą się pytać, skąd ją masz. To zakup, który przerwa lata i nigdy nie wyjdzie z mody.

Z czego został wykonany ten model?

Fronty i korpus tej komody został wykonany z litego drewna dębowego. Dzięki temu są one niezwykle trwałe. To jednak nie oznacza, że nie możesz spersonalizować tego mebla! Będziesz mógł wybrać jego wykończenie, poprzez postawienie na odpowiadający Ci kolor lakieru. Tylna ścianka mebla została stworzona ze sklejki dębowej. Szafki otwierają się zaś dzięki wysokiej jakości zawiasom Hettich. Ta komoda to mebel z prawdziwą klasą, który świetnie sprawdzi się w sypialni, salonie czy w biurze bądź prywatnym gabinecie.

Każda komoda jest wyjątkowa!

Każda komoda jest wykonany na Twoje zamówienie, a ponieważ drewno jest wyjątkowym surowcem, będzie wyjątkowa. Z tego powodu model ten może różnić się pod względem kolorystyki, czy układu sęków od tego, który widzisz na zdjęciach. Podobnie drobne rysy i spękania są cechą typową dla drewna, dlatego nie są wadami jakościowymi i nie podlegają reklamacji. Pamiętaj, że to właśnie te cechy sprawiają, że lite drewno jest tak cennym i porządnym materiałem. Ponadto ta komoda będzie zachwycać Cię trwałością i solidnością wykonania, a także zmieścisz w niej wszystko, czego potrzebujesz.

Jak szybko będziesz mógł cieszyć się nową komodą?

Komoda Merano nie wymaga montażu. Zostanie dostarczona pod Twoje drzwi w całości, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się nią już tego samego dnia. Jednak każdy model wykonywany jest na zamówienie, dlatego okres oczekiwania na realizację wynosi ok. 6-8 tygodni. Jednak ten czas jest warty oczekiwania, ponieważ mebel ten będzie służył Ci przez długie lata bez najmniejszych problemów, o ile będziesz korzystał z niego w poprawny sposób.


W przypadku mebli wykonanych z litego drewna zróżnicowania w odcieniu, sęki, drobne spękania na sękach i małe rysy są uwarunkowane naturalnie i nie są wadami jakościowymi przez co nie podlegają reklamacji. Te odchylenia w barwie i strukturze są znakami oryginalności materiałów i stanowią szczególny urok Państwa mebli.