Hatillo półka mała Zakor

Hatillo półka mała

Hatillo półka mała
Negocjuj cenę

Rabat w koszyku

497
Szerokość 120 cm, Wysokość 3 cm, Głębokość 22 cm
Wybierz Kolor Drewna
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 6-8 tygodni

Opis

Hatillo półka mała

  • lite drewno dębowe

W przypadku mebli wykonanych z litego drewna zróżnicowania w odcieniu, sęki, drobne spękania na sękach i małe rysy są uwarunkowane naturalnie i nie są wadami jakościowymi przez co nie podlegają reklamacji. Te odchylenia w barwie i strukturze są znakami oryginalności materiałów i stanowią szczególny urok Państwa mebli.

Mała półka Hatillo jest jednym z elementów kolekcji o tej samej nazwie. Producentem jest firma Zakor, mająca w ofercie meble drewniane. Swoim klientom proponuje rozwiązania idealnie dopełniające wnętrza klasyczne, jak i nowoczesne. Firma Zakor tworzy meble dębowe, które wprowadzają w przestrzeń unikalny klimat, zaspokajając na co dzień wszelkie potrzeby estetyczne użytkowników.

Zalety mebli z drewna dębowego

Pierwszym atutem małej półki Hatillo jest jej naturalność, którą bez trudu można odnaleźć w układzie i rysunku słojów. Na szczególne wyróżnienie zasługuje rozmieszczenie rys, sęków i drobnych pęknięć, a także unikalna gamma kolorystyczna dębu, przez co każda sztuka półki jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Półka wykonana jest z litego drewna, co gwarantuje jej solidność, stabilność i możliwość użytkowania przez wiele lat.

Wyjątkowość półki Hatillo przy minimalistycznym wyglądzie

Półka Hatillo charakteryzuje się ciepłym odcieniem oleju piaskowego, który jest uniwersalny i idealnie wkomponuje się zarówno wśród mebli z kolekcji Hatillo, jak i spoza niej. Tym samym idealnie pasuje do praktycznie każdej przestrzeni, niezależnie od stylu, w jakim została ona urządzona.

Połączenie klasycznej, prostej formy i z pięknem starego dębu stanowi idealne rozwiązanie dla pokoi dziecięcych, młodzieżowych, salonów, sypialni, przedpokoju, kuchni, a także pomieszczeń użytkowych, jak hotele, gabinety, sale konferencyjne.

Minimalistyczny styl zapewnia brak widocznych uchwytów i sporników, a także brak dominujących ornamentów i zdobień.

Poręczność pasująca do każdej przestrzeni

Głównym atutem półki Hatillo są jej stosunkowo niewielkie rozmiary. Szeroka na 120 cm, głęboka na 22 cm i wysoka na 3 cm tworzy przestrzeń dla najważniejszych przedmiotów, dzięki czemu można mieć je stale pod ręką. Może także pełnić funkcje ekspozycyjne, pozwalając uwidocznić wszelkie elementy dekoracyjne wnętrza, np. rośliny doniczkowe lub ramki ze zdjęciami.

Mimo swoich rozmiarów, pólka Hatillo pasuje do wszelkich wnętrz, a w tym do małych i wąskich pokoi, a najwyższa jakość materiałów pozwala utrzymać ją w czystości.