Cortina CNAG01 szafka na buty Wójcik Meble

Cortina CNAG01 szafka na buty

Promocja

Cortina CNAG01 szafka na buty
Cortina CNAG01 szafka na buty
Cortina CNAG01 szafka na buty
Cortina CNAG01 szafka na buty
Cortina CNAG01 szafka na buty
Cortina CNAG01 szafka na buty
Cortina CNAG01 szafka na buty
Cortina CNAG01 szafka na buty
Negocjuj cenę

873
919
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 919 zł
Do końca promocji pozostało
6
5
23
52
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Szerokość 92,8 cm, Wysokość 100,2 cm, Głębokość 38 cm
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 2-4 tygodni/ ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Szafka na buty 2-drzwiowa do przedpokoju

  • korpus: płyta wiórowa laminowana  
  • front: płyta MDF
  • uchwyty: metal                                 
  • zawiasy: cichy domyk
  • szafka w paczce do samodzielnego montażu.

Twoim marzeniem jest, żeby w domu mieć idealny ład? Lubisz kiedy wszystko jest na swoim miejscu, zwłaszcza w strefach codziennego użytkowania? Z pewnością zainteresuje Cię szafka na buty Cortina CNAG01. W niej przechowasz wiele przedmiotów, które na co dzień poniewierają się po przedpokoju lub korytarzu.

W codziennym życiu ważna jest harmonia

Każdy z domowników będzie czuł się lepiej w przestrzeni, gdzie wszystko ma swoje miejsce. Dzięki wstawieniu szafki na buty Cortina CNAG01 odpowiednio zagospodarujesz miejsce, które posiadasz. Korpus mebla został wykonany z bardzo odpornej płyty wiórowej laminowanej, która wytrzyma obciążenie wielu par butów lub innych przedmiotów codziennego użytku. Prosty front, poprzecinany kilkoma żłobieniami powstał z płyty MDF, występuje w kolorze ciepłego dębu. Ociepli on każde wnętrze, nada domowego klimatu i przełamie zimny i minimalistyczny styl.

Klasycznie otwierane drzwi są znacznie praktyczniejsze

Wiele mebli tego typu jest wyposażonych w drzwi przesuwne na specjalnych szynach, ewentualnie otwierane jak skrzydła od góry. W trakcie użytkowania często się zacinają, zahaczają o wystające buty czy sznurowadła. Dzięki temu, że szafka na buty Cortina CNAG01 otwiera się w klasyczny sposób na boki, miejsce wewnątrz może być maksymalnie wykorzystane. Lekko wystający element nie będzie się wcinał w szynę czy prowadnicę, a Ty zmieścisz na półkach znacznie więcej przedmiotów, niż myślisz.

Elementy ułatwiające funkcjonowanie

Szafka na buty Cortina CNAG01 jest wyposażona w elementy przydatne w codziennym jej użytkowaniu. Zawiasy z systemem cichego domyku sprawiają, że w czasie użytkowania drzwiczki są zabezpieczone przed trzaskaniem. Nie tylko jest to irytujące, ale również powoduje szybsze zużycie i powstanie uszkodzeń mechanicznych. Proste, metalowe uchwyty, za pomocą których szafka się otwiera, są łatwe w utrzymaniu w czystości – wystarczy jedynie przetrzeć je szmatką. Ponadto są one trwale przymocowane w dwóch miejscach, co minimalizuje ryzyko ich naderwania.