Amazon Typ61 półka wisząca Wójcik Meble

Amazon Typ61 półka wisząca

Promocja

Amazon Typ61 półka wisząca
Amazon Typ61 półka wisząca
Amazon Typ61 półka wisząca
Amazon Typ61 półka wisząca
Amazon Typ61 półka wisząca
Amazon Typ61 półka wisząca
Negocjuj cenę

189
215
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 215 zł
Do końca promocji pozostało
11
13
23
56
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Szerokość 110 cm, Wysokość 20 cm, Głębokość 20 cm
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 2-4 tygodni/ ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Półka wisząca

  • półka: płyta wiórowa laminowana
  • ściana tylna: płyta wiórowa laminowana
  • szerokość 110 cm
  • wysokość 20 cm
  • głębokość 20 cm

Aby funkcjonalnie urządzić pokój dziecięcy, sypialnię czy salon, nie można zapomnieć o półkach wiszących. Są one niezbędne zwłaszcza w tych wnętrzach, które mają niewielkie gabaryty. Nawet jeśli brak już miejsca na kolejny regał, półka wisząca zawsze się zmieści. Warto zagospodarować powierzchnię ścienną na potrzeby przechowywania przedmiotów i książek – to rozwiązanie, które pozwala na wykorzystanie przestrzeni do maksimum.

Półka wisząca Amazon – gdzie się sprawdzi?

Model Amazon, dzięki swojemu prostemu designowi, sprawdzi się w zasadzie w każdym wnętrzu, niezależnie od jego stylistyki. Pasuje do różnych aranżacji – od nowoczesnych, przez klasyczne i rustykalne, po skandynawskie. Możesz wykorzystać kilka egzemplarzy, wieszając je obok siebie i tworząc dużą przestrzeń do przechowywania książek, lub zawiesić w innej dowolnej konfiguracji. Dobrym pomysłem może okazać się umieszczenie półki nad biurkiem czy łóżkiem. Boczne ścianki zabezpieczają zawartość półki, dzięki czemu można bez obaw ustawić na niej książki.

Półka wisząca Amazon – dlaczego warto w nią zainwestować?

Dzięki materiałom zastosowanym do jej produkcji półka wisząca Amazon to inwestycja na lata. Akcesorium jest trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne czy wygięcia. Możesz mieć pewność, że nawet przy dużym obciążeniu, półka nie złamie się ani nie wygnie. Wysokiej jakości płyta wiórowa laminowana gwarantuje solidność, ale również odporność na zarysowania czy wilgoć. Ściana tylna półki to świetne zabezpieczenie. Ułatwia utrzymywanie porządku i zapobiega bezpośredniemu kontaktowi przedmiotów ze ścianą.

Połka wisząca Amazon – czy można ją personalizować?

Półka dostępna jest na zamówienie i wymaga samodzielnego montażu. Nie ma możliwości jej personalizacji – wykonywana jest z określonego typu płyty wiórowej laminowanej. Jednak dzięki swojej uniwersalności, półka świetnie wygląda w najróżniejszych wnętrzach. Niezależnie od tego, jakie meble dominują w pokoju czy sypialni, można bez obaw ją wykorzystać.


Meble w paczkach do samodzielnego montażu.