Wersalki

Nappa 3F wersalka Nappa 3F wersalka
Promocja

Negocjuj cenę

Nappa 3F wersalka

od 2687 zł
od 2986 zł
Szerokość 222 cm, Wysokość 87 cm, Głębokość 89 cm
Nova wersalka Nova wersalka
Promocja

Negocjuj cenę

Nova wersalka

od 3042 zł
od 3380 zł
Szerokość 224 cm, Wysokość 87 cm, Głębokość 89 cm
Fiord 3F wersalka Fiord 3F wersalka
Promocja

Negocjuj cenę

Fiord 3F wersalka

od 3055 zł
od 3395 zł
Szerokość 222 cm, Wysokość 87 cm, Głębokość 89 cm
Katania wersalka Katania wersalka
Promocja

Katania wersalka

od 2673 zł
od 2906 zł
Szerokość 230 cm, Wysokość 95 cm, Głębokość 90 cm
Matera wersalka Matera wersalka
Promocja

Matera wersalka

od 2770 zł
od 3011 zł
Szerokość 225 cm, Wysokość 95 cm, Głębokość 85 cm
Latina wersalka Latina wersalka
Najczęściej kupowany

Promocja

Latina wersalka

od 2600 zł
od 2827 zł
Szerokość 223 cm, Wysokość 97 cm, Głębokość 92 cm

Wersalka to wyjątkowo funkcjonalny mebel, który sprawdzi się doskonale zarówno w salonie, jak i sypialni. Pozwoli komfortowo spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół, odpocząć przy filiżance aromatycznej kawy i seansie ulubionego serialu czy wyspać się po dniu pełnym ciężkiej pracy, nauki i wrażeń codziennego życia.

Nowoczesne, eleganckie wersalki do salonu

Wersalka w formie złożonej, pełni jednocześnie funkcję wypoczynkową, jak i reprezentatywną. To wyjątkowo elegancki mebel, który sprawi, że każdy pokój gościnny nabierze zarówno rodzinnego ciepła, jak i podkreśli jego wyjątkowy styl. Różnorodność wzorów, tapicerek i kolorów dostępnych w naszym sklepie wersalek do salonu sprawia, że z pewnością każdy odnajdzie u nas mebel idealny dla siebie. Pikowane obicie z designerskimi, zaokrąglonymi podłokietnikami doda nuty glamour każdego wnętrzu, a wersje klasyczne, wzbogacone o mocne barwy takie jak butelkowa zieleń, sprawdzą się w minimalistycznym, skandynawskim salonie. Ergonomiczne oparcie i idealnie wyprofilowane podłokietniki sprawią, że wypoczynek jeszcze bardziej niż dotąd zyska na jakości.

Wygodne wersalki z funkcją spania

Wersalka, poza możliwością wypoczęcia przed telewizorem czy z ciekawą lekturą, daje także możliwość komfortowego wyspania się. Umiejscowiona w salonie, pozwoli na ugoszczenie rodziny czy przyjaciół na noc, a postawiona w sypialni zapewni jej estetyczny wygląd w ciągu dnia. Wersalki rozkładane do pokoju, z pojemnikiem na pościel, to najwygodniejsze modele do spania. Pojemnik jest dyskretnie umiejscowiony w dolnej części, dzięki czemu pomaga w doskonałej organizacji przestrzeni. Złożone zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu nie przeszkadzają w swobodnym poruszaniu się po sypialni czy przy sprzątaniu, a rozkładane do spania zapewniają spokojny, mocny sen. Bogactwo kształtów i kolorów dostępnych w naszym sklepie pozwoli na idealne dopasowanie wersalki do ogólnego stylu pomieszczenia, podkreślając jego piękno.