Velvet 37 biurko Dąb Rustykalny Szynaka Meble

Velvet 37 biurko Dąb Rustykalny

Velvet 37 biurko Dąb Rustykalny
Velvet 37 biurko Dąb Rustykalny
Velvet 37 biurko Dąb Rustykalny
Velvet 37 biurko Dąb Rustykalny
3796
Dostawa GRATIS
Szerokość 177 cm, Wysokość 78 cm, Głębokość 80 cm
Wybierz Kolor Drewna
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 3-4 tygodni

Opis

Biurko 1-drzwiowe z 3 szufladami i gniazdem zasilającym

  • front: lite drewno dębowe z elementem szropowanym
  • korpus: płyta meblowa w okleinie naturalnej
  • meble w paczkach do samodzielnego montażu

Jednym z najważniejszych elementów wystroju każdego pokoju biurowego powinno być odpowiednie biurko. Dobrze jest tutaj wybrać przede wszystkim wielofunkcyjne rozwiązanie, które pozwoli na przykład na przechowywanie podręcznych rzeczy. Najczęściej stosowanym materiałem jest tutaj drewno i trudno się temu dziwić. Wszystkie te cechy łączy biurko Velvet 37.

Miejsce stworzone do pracy przy komputerze dzięki gniazdku

Osoby pracujące dużo przy komputerze wiedzą jak uciążliwe potrafią być wszystkie kable. Kiedy plączą się one na blacie, sprawiają wrażenie bałaganu, a oprócz tego mogą się zaplątać i być niebezpieczne. Właśnie z tego powodu bardzo ważną rolę odgrywa specjalne miejsce, przez które można przeciągnąć przewody. Jest w nie wyposażone opisywane biurko. Dzięki tej przestrzeni każda praca biurowa będzie z pewnością znacznie ułatwiona.

Wygodne miejsce do przechowywania najpotrzebniejszych rzeczy

Oprócz zbłąkanych kabli na biurku znajdują się nieraz dziesiątki mniej lub bardziej potrzebnych rzeczy. Często nie ma czasu, by specjalnie iść po nie do szafki, czego efektem są zagracone blaty. Problem ten da się rozwiązać dzięki szafkom oraz szufladom zlokalizowanym wygodnie pod biurkiem. W przypadku tego modelu są one wbudowane w nogi stołu, więc stanowią razem elegancki komplet. 3 szuflady i zamykana szafka z jedną półką z pewnością wystarczą na przechowanie najpotrzebniejszych rzeczy.

Wytrzymałe materiały użyte do produkcji biurka

W całości drewniane meble są zazwyczaj bardzo drogie. Dobrą alternatywą jest wykonanie części z nich z litego drewna, a reszty z równie wytrzymałej płyty meblowej. Tak właśnie wygląda budowa tego modelu. Front wyróżnia się litym drewnem ze stropowanym elementami, zaś cały korpus stworzono z płyty. Jest ona oklejona dodatkowym tworzywem, które zapewnia odpowiedni wygląd, a także dużą wytrzymałość i odporność na upływ czasu.

Wybierając nasz sklep, masz gwarancję najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasi klienci mogą też liczyć na bezproblemowy oraz błyskawiczny transport, więc nie czekaj, tylko zamów swoje meble!