Velvet 16 witryna narożna z barkiem Dąb Rustykalny Szynaka Meble

Velvet 16 witryna narożna z barkiem Dąb Rustykalny

Velvet 16 witryna narożna z barkiem Dąb Rustykalny
Velvet 16 witryna narożna z barkiem Dąb Rustykalny
Velvet 16 witryna narożna z barkiem Dąb Rustykalny
Velvet 16 witryna narożna z barkiem Dąb Rustykalny
4883
Dostawa GRATIS
Szerokość 91 cm, Wysokość 200 cm, Głębokość 91 cm
Wybierz Kolor Drewna
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 3-4 tygodni

Opis

Witryna 2-drzwiowa narożna z obrotowym barkiem

  • szerokość 91 cm
  • wysokość 200 cm
  • głębokość 91 cm
  • front: lite drewno dębowe z elementami szropowanymi 
  • szkło hartowane bezbarwne
  • korpus: płyta meblowa w naturalnej okleinie fornir
  • element ozdobny szropowany podświetlony w standardzie

Ta narożna witryna będzie ozdobą każdego salony bądź przedpokoju. 2-drzwiowa, pozwoli Ci na wyeksponowanie ulubionych zdjęć, książek, nagród czy… alkoholi. Doskonale sprawdzi się we wnętrzach wykonanych w retro stylu, ale nie tylko. Poznaj szczegóły dotyczące tej naprawdę wyjątkowej witryny.

Velvet 16 witryna narożna z barkiem – jakiej jest wielkości?

Narożna witryna Velvet 16 posiada 2 pary drzwi oraz obrotowy barek. Jej szerokość wynosi 91 cm, wysokość 200 cm, zaś głębokość 91 cm. Doskonale sprawdzi się więc w wielu salonach, idealnie wpasowując się róg każdego pomieszczenia. Możesz wykorzystać ją zarówno w salonie, sypialni, jak i przedpokoju, jeśli tylko posiadasz niezagospodarowany róg.

Z czego została wykonana witryna?

Przód mebla został stworzony z wysokiej jakości litego drewna dębowego. To bardzo mocny materiał, który wytrzyma w twoim domu długie lata użytkowania. Elementy szropowane dodają meblowi unikatowego charakteru, zwracając na siebie uwagę. Główny korpus mebla został stworzony z płyty meblowej i naturalnej okleiny fornir. Dzięki temu tylna część witryny jest odpowiednio zabezpieczona. Przeszklona część została stworzona z hartowanego, bezbarwnego szkła. To sprawia, że będziesz dokładnie widzieć, co znajduje się wewnątrz niej! Ozdobny element mebla jest dodatkowo podświetlany – cena za to udogodnienie znajduje się już w standardowej kwocie.

Ten mebel przyjdzie do Ciebie w całości!

Nie musisz martwić się, że witryna Velvet 16 będzie wymagała skomplikowanego montażu, ponieważ przyjdzie do twojego już w pełni gotowa. Wystarczy, że postawisz ją w wyznaczonym dla niej miejscu. Dostępna jest tylko w kolorze głębokiego, rustykalnego dębu. Ten doskonale wpasuje się w wiele eleganckich wnętrz. Będzie pasować zarówno do stylu retro, jak i tego nieco bardziej nowoczesnego. Ponieważ jest dostępna tylko w jednej wersji kolorystycznej, czas oczekiwania wynosi pomiędzy 2 a 8 tygodni. Chcesz wiedzieć, kiedy dokładnie trafi do twojego domu? Skontaktuj się z nami przed złożeniem zamówienia.

Meble zmontowane - nie wymaga montażu.