Nova wersalka SweetSit

Nova wersalka

Promocja

Nova wersalka
Nova wersalka
Nova wersalka
Nova wersalka
Nova wersalka
Nova wersalka
Nova wersalka
Nova wersalka
Nova wersalka
Nova wersalka
Negocjuj cenę

2940
3380
Dostawa GRATIS
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 3380 zł
Do końca promocji pozostało
0
0
36
50
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Szerokość 224 cm, Wysokość 87 cm, Głębokość 89 cm
Wybierz Kolor Nóżek
Wybierz Tkaninę
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h po potwierdzeniu dostępności
Czas realizacji 10-15 tygodni

Opis

Sofa - wersalka Nova

  • funkcja spania typu C.S.T
    C.S.T. jest skonstruowany przy wykorzystaniu na tzw. metody sandwichowej, polegającej na doborze odpowiednich pianek w zależności od punktów nacisku. Tym co odróżnia C.S.T. od innych systemów, jest zastosowanie wysokoelastycznych pianek oraz sprężyn falistych zarówno w siedzisku, jak i oparciu mebla. Wpływa to na komfort spania.
  • powierzchnia spania 190/115
  • pojemnik na pościel
  • nóżki drewniane
  • szerokość 224 cm
  • wysokość 87 cm
  • głębokość 89 cm

Gustowny model w stylu retro, który idealnie wpasuje się w aranżacje boho czy nawiązujące do Arte Noveau. Efektownie będzie wyglądać również w zestawieniu z nowoczesnymi meblami, przełamując ich radykalną prostotę.

Funkcjonalna wersalka Nova to prawdziwa ozdoba każdego wnętrza dzięki połączeniu smukłej formy, jakościowych tkanin i szlachetnych odcieni. Uroku dodaje jej podwójne pikowanie na oparciach.

Wersalka Nova – jak jest skonstruowana?

Dzięki stosunkowo niskiemu oparciu sofa Nova prezentuje się nowocześnie. Jest jednak ono na tyle wysokie, aby zapewnić komfort podczas siedzenia. Konstrukcja oparta została na stosunkowo wysokich i smukłych nóżkach zwężających się ku dołowi i rozstawionych na zewnątrz. Nadają one sofie modernistyczny rys.

Z kolei solidne wypełnienie z zastosowaniem wysokoelastycznych pianek i sprężyn falistych gwarantuje wygodę niezależnie od przyjmowanej pozycji. Sofę wyposażono w duży pojemnik na pościel.

Funkcja spania w wersalce Nova – jak działa?

Sofę wyposażono w funkcję spania typu C.S.T. Nie uwzględnia ona dodatkowej przestrzeni – mebel rozkładany jest na całej swojej długości. Oparcie jest opuszczane do poziomu siedzenia, tworząc wraz z nim jedną płaszczyznę o powierzchni 190/115 cm.

Co istotne, C.S.T skonstruowano z użyciem tzw. metody sandwichowej, polegającej na doborze odpowiednich pianek wysokoelastycznych w zależności od punktów nacisku. Dzięki temu powierzchnia spania dostosowuje się do kształtu ciała, co sprawia, że można komfortowo spać w każdej pozycji – na plecach, na brzuchu, jak również na boku.

Sprawia to, że wersalka Nova świetnie sprawdzi się także w sypialni czy pomieszczeniu wielofunkcyjnym, zastępując tradycyjne łóżko.

Wersalka Nova – czy można ją spersonalizować?

Sofa wymaga samodzielnego montażu. Wykonywana jest na zamówienie. Decydując się na jej zakup, możesz więc dopasować jej atrybuty do istniejącej aranżacji.

Butelkową zieleń pokrycia możesz zastąpić wieloma różnymi tkaninami dostępnymi w naszym asortymencie. Dostosować można również materiał, z którego wykonane są nóżki.


Wymaga samodzielnego montażu.