Nappa narożnik SweetSit

Nappa narożnik

Nappa narożnik
Nappa narożnik
Nappa narożnik
Nappa narożnik
Nappa narożnik
Nappa narożnik
Nappa narożnik
Nappa narożnik
Negocjuj cenę

4147
Dostawa GRATIS
Szerokość 222 cm, Wysokość 87 cm, Głębokość 173 cm
Wybierz Kolor Nóżek
Wybierz Tkaninę
Wybierz Stronę Narożnika
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h po potwierdzeniu dostępności
Czas realizacji 10-15 tygodni

Opis

Narożnik z funkcją spania Nappa 222/87/173

  • funkcja spania typu C.S.T
    C.S.T. jest skonstruowany przy wykorzystaniu na tzw. metody sandwichowej, polegającej na doborze odpowiednich pianek w zależności od punktów nacisku. Tym co odróżnia C.S.T. od innych systemów, jest zastosowanie wysokoelastycznych pianek oraz sprężyn falistych zarówno w siedzisku, jak i oparciu mebla. Wpływa to na  komfort spania.
  • powierzchnia spania 190/115 cm
  • wysokość siedziska 49 cm
  • pojemnik na pościel
  • sprężyna falista, pianka wysokoelastyczna
  • nóżki drewniane wys.15cm
  • wymaga samodzielnego montażu

Wygodne miejsce do siedzenia może się czasami przekształcić w równie komfortowe łóżko. Umożliwia to funkcja spania, w którą wyposażone są różne wersalki oraz sofy. Meble z tą funkcją nie różnią się zazwyczaj wyglądem od tych tradycyjnych, bo dopiero ich wnętrze skrywa dodatkowe funkcje. Idealnym przykładem będzie tutaj narożnik Nappa.

Nietypowa funkcja spania na nieprzewidziane sytuacje

Może się wydawać, że dodatkowa funkcja spania na kanapie nie będzie przydatna – w końcu większość osób posiada osobną sypialnię z dobrym łóżkiem, prawda? Nawet jeśli tak jest, to warto mieć dodatkową przestrzeń zarezerwowaną na przykład dla gości, którzy będą chcieli przenocować. Ten narożnik wyposażono w funkcję C.S.T. Umożliwia ona rozłożenie siedziska i wsunięcie na jego miejsce kanap z oparcia. Jest to bardzo wygodny sposób rozkładania, jednak wymaga odpowiednich materiałów, ponieważ w przeciwnym razie jedna strona jest mniej wygodna od drugiej.

Najlepsze materiały wykonania wnętrza narożnika

Jak już wspominaliśmy, w kanapach tego typu szczególnie istotne są odpowiednie surowce. W narożniku zastosowano odpowiednie połączenie sprężyn falistych oraz pianki wysokoelastycznej. Ta druga potrafi dostosować się kształtem do leżącej bądź siedzącej na niej osoby. Dzięki temu umożliwia ona bardzo wygodny odpoczynek. Takie połączenie można zauważyć zarówno w części siedzenia, jak i oparcia. Stanowi zatem wygodne miejsce na całej swojej powierzchni.

Możliwość wyboru najlepiej dopasowanej tapicerki

Czasami nawet najładniejszy pod względem kształtu narożnik nijak nie będzie pasował kolorem. Na szczęście wiele modeli oferuje różne motywy i barwy tapicerki i prezentowany mebel nie stanowi pod tym względem wyjątku. Klienci mogą wybierać spośród aż 110 dostępnych modeli, co zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Oprócz tego można także dokonać wyboru, jeśli chodzi o nóżki narożnika – mogą one być klasyczne lub woskowane.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz najlepsze narożniki oraz inne meble do całego domu. Sprawdź, co możesz u nas kupić i zrób zakupy już teraz!