Ema 2(180)FF sofa SweetSit

Ema 2(180)FF sofa

Promocja

Ema 2(180)FF sofa
Ema 2(180)FF sofa
Ema 2(180)FF sofa
Ema 2(180)FF sofa
Ema 2(180)FF sofa
Ema 2(180)FF sofa
Ema 2(180)FF sofa
Ema 2(180)FF sofa
Negocjuj cenę

4758
5603
Dostawa GRATIS
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 5603 zł
Do końca promocji pozostało
3
21
32
9
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Szerokość 201 cm, Wysokość 88 cm, Głębokość 98 cm
Wybierz Tkaninę
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h po potwierdzeniu dostępności
Czas realizacji 10-15 tygodni

Opis

Sofa:

- funkcja spania typu stelaż włoski
- materac w komplecie
- powierzchnia spania 160/196
- brak pojemnika na pościel
- pianka wysokoelastyczna
- mebel wymaga samodzielnego montażu.

 

Sofa jest jednym z mebli, które na dobre zadomowiły się w polskich mieszkaniach. Sofy są funkcjonalne, efektowne i zajmują mniej miejsca niż narożniki. Oferowana sofa dwuosobowa Ema  producenta SweetSit ma miękkie obicie, które zachęca do tego, by siąść i zostać na dłużej. Jednak nie jest to jej jedyna zaleta.

Gdzie sprawdzi się sofa dwuosobowa?

Sofa jest jednym z najbardziej praktycznych mebli, które mogą znaleźć się dosłownie w każdym domu. W mniejszych mieszkaniach często szuka się sposobu na zaoszczędzenie trochę miejsca. Często trudno też wstawić tradycyjne łóżko. Sofa z funkcją spania jest wtedy doskonałą propozycją. W ciągu dnia może być meblem wypoczynkowym w salonie lub pokoju dziennym, natomiast wieczorem wystarczy ją rozłożyć, by uzyskać wygodne łóżko. W większych mieszkaniach lub domach, gdzie przestrzeni jest dużo, sofa rozkładana może stanowić dodatkowe miejsce dla gości.

Parametry techniczne sofy z funkcją spania Ema 

Sofa dwuosobowa jest z funkcją spania ze stelażem typu włoskiego. W komplecie jest materac, a powierzchnia spania 160/196 zapewnia komfortowy sen dwóm osobom. W sofie znajduje się pianka wysokoelastyczna. W tym meblu nie ma pojemnika na pościel i wymaga on samodzielnego montażu. Podobnie jak wiele mebli, tak i sofa rozkładana jest robiona na zamówienie. Czas oczekiwania jest zależny od dostępności tkaniny wybranej na pokrycie.

Kolorystyka sofy rozkładanej Ema 

Ze względu na inne oczekiwania i wystroje w domach zamawiających, przygotowano szeroką gamę kolorystyczną pokrycia. Wśród proponowanych barw są odcienie neutralne, które uczynią z sofy dyskretny i gustowny element wyposażenia wnętrza. Ale są też kolory wyraźne i nasycone, które sprawią, że mebel będzie przyciągał spojrzenia i stanie się jedną z głównych dekoracji wnętrza. Jesteśmy przekonani, że poprzez tak szeroki wybór tkanin nasi Klienci mogą znaleźć wariant, który doda smaczku ich aranżacji. Nasza sofa rozkładana dobrze będzie komponować się z wystrojem nowoczesnym, minimalistycznym, czy skandynawskim. Jej miękkość zachęca do siadania, natomiast cienkie nóżki dodają lekkości.