Lizbona II narożnik Puszman

Lizbona II narożnik

Lizbona II narożnik
Lizbona II narożnik
Lizbona II narożnik
Lizbona II narożnik
Lizbona II narożnik
Lizbona II narożnik
Lizbona II narożnik
Lizbona II narożnik
Lizbona II narożnik
Lizbona II narożnik
Lizbona II narożnik
Lizbona II narożnik
Hit cenowy

Negocjuj cenę

5829
Dostawa GRATIS
Szerokość 268 cm, Wysokość 82-95 cm, Głębokość 200 cm
Wybierz Tkaninę
Wybierz Stronę Narożnika
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h
Czas realizacji 6-7 tygodni

Opis

Narożnik funkcja spania typu Delfin i pojemnikiem na pościel

  • funkcja spania typu Delfin
  • powierzchnia spania 201 x 130
  • sprężyna falista
  • pojemnik na pościel

Szukasz naprawdę unikatowej kanapy? Lizbona II narożnik Puszman to niezwykle wygodny i bardzo elegancki mebel, który po prostu chwyta za oko. To właśnie na nim cała Twoja rodzina będzie mogła spędzić miło czas, rozmawiając czy oglądając filmy, zajadając się popcornem. Będziesz mógł także wygodnie się na nim wyspać.

Z czego został stworzony narożnik Lizbona II Puszman?

Ten narożnik został wyposażony w sprężyny faliste. Czym one są? To druty, które kształtem przypominają sinusoidę. Są ze sobą połączone, tworząc siatkę, podtrzymującą całą konstrukcje Twojego mebla. Ponadto, w przypadku tego narożnika będziesz mógł wybrać jedną z blisko 90 tkanin, którym zostanie on obity. Tak olbrzymia ilość możliwości pozwoli Ci dopasować go do Twojego wnętrza! Narożnik nie musi być czarny bądź szary. Możesz postawić na modny szmaragd, czy przyjemną dla oka żółć. Dostępne są także liczne odcienie brązów bądź unikatowe niebieskości.

Czy na tym narożniki się wyśpisz?

Ten narożnik posiada także funkcję spania typu Delfin. Pozwoli ona na łatwe rozłożenie jej poprzez wyciągnięcie materaca od dołu, bez konieczności odsuwania mebla od ściany. Powierzchnia spania to 201x130 cm, dzięki czemu zmieszczą się na nim dwie osoby. W ciągu dnia pościel schowasz w specjalnie przygotowanym do tego pojemniku. To sprawia, że narożnik doskonale sprawdzi się zarówno jako łóżko na co dzień, jak i miejsce, na którym wyśpią się wszyscy Twoi goście.

Narożnik na Twoje specjalne zamówienie

Gdy złożysz zamówienie, rozpoczniemy jego realizacje. Twój egzemplarz zostanie wykonany właśnie z myślą o Tobie i Twoich potrzebach. To wiąże się z tym, że czas oczekiwania na niego wynosi od 6 do 7 tygodni. Dodatkowo po dostarczeniu produktu należy go samodzielnie złożyć. Jednak dzięki dokładnym instrukcjom jest nie bardzo łatwe i z pewnością nie zajmie to zbyt wiele czasu.

Ta kanapa do doskonały wybór do nieco większego salonu, w którym chcesz spędzać czas z całą swoją rodziną.