Plato 3F sofa PMW

Plato 3F sofa

Plato 3F sofa
Plato 3F sofa
Plato 3F sofa
Plato 3F sofa
3560
Dostawa GRATIS
Szerokość 235 cm, Wysokość 90/100 cm, Głębokość 94 cm
Wybierz Tkaninę
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h
Czas realizacji 5-6 tygodni/ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Sofa Plato 3F PMW z funkcją spania 200x140 cm

  • sprężyny bonelowe
  • sprężyny faliste
  • wspomaganie rozkładania
  • regulowane zagłówki
  • poduszki podnoszone
  • funkcja spania o powierzchni 200x140 cm
  • sofa w paczkach do samodzielnego montażu.

Pierwszy mebel, który większości z nas kojarzy się z salonem to z pewnością kanapa. Dlatego cieszą się one niesłabnącą popularnością od wielu lat. Dodatkowo z racji coraz mniejszego metrażu, jaki zajmują nasze mieszkania, obserwuje się wzrost zainteresowania sofami z funkcją spania tj. Sofa 3F Plato. Warto przy tym podkreślić, że z biegiem lat zmienia się nie tylko ich design, ale poprawie ulega również funkcjonalność.

Niezaprzeczalne walory mebli tapicerowanych

Sofa 3F Plato na pewno skradnie serca miłośników klasyki. Ma klasyczną bryłę, prostą formę i wygląda przy tym na bardzo wygodną. Dzięki regulowanym zagłówkom, ukrytym sprężynom falistym i bonelowym zapewnia maksymalny komfort odpoczynku w pozycji siedzącej lub półleżącej. Konstrukcja, która jest wykonana z materiałów najwyższej jakości i pokryta materiałem tapicerskim najwyższej jakości, posłuży przez wiele lat normalnego użytkowania.

Wspomagany mechanizm składania i rozkładania powierzchni spania

Sofa 3F Plato ma bardzo intuicyjny system rozkładania i składania powierzchni spania. Można go obsługiwać za pomocą jednej ręki, przy czym nie wymaga użycia dużej ilości siły. Dzięki niemu zyskuje się przestronne miejsce, na którym można komfortowo się wyspać. Zaś w czasie dnia, po swobodnym złożeniu, powstaje na powrót bardzo wygodna, trzyosobowa kanapa. Należy nadmienić, że system jest nie tylko sprawny, ale również bardzo trwały.

Bogata różnorodność tkanin obiciowych

Niebagatelną zaletą mebli typu sofa 3F Plato jest ogromny wybór tkanin, którym mogą być obite. Obecnie dostępna jest cała gama kolorów i różnych faktur, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Tak bogaty wybór jest niezwykle ważny, gdyż sofy są często pierwszymi meblami, na które zwracają uwagę odwiedzający nas goście. Poza tym z uwagi na fakt, że sofa często stanowi centralny punkt salonu, staje się nierzadko jego największą ozdobą. Ze względu na to, warto zadbać, żeby wybrać propozycję taką jak sofa 3F plato, z której będziemy mogli być naprawdę dumni.