Metro NFPA narożnik PMW

Metro NFPA narożnik

Metro NFPA narożnik
Metro NFPA narożnik
Metro NFPA narożnik
Metro NFPA narożnik
Metro NFPA narożnik
Metro NFPA narożnik
Rabat w koszyku

5600
Dostawa GRATIS
Szerokość 254 cm, Wysokość 90/100 cm, Głębokość 192 cm
Wybierz Tkaninę
Wybierz Stronę Narożnika
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h
Czas realizacji 5-6 tygodni/ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Narożnik Metro z funkcją spania i pojemnikiem na pościel

  • szerokość 254 cm
  • wysokość 90/100 cm
  • głębokość 192 cm
  • funkcja spania o powierzchni 200x140 cm
  • sprężyny bonelowe
  • sprężyny faliste
  • pojemnik na pościel
  • wspomaganie rozkładania
  • regulowane zagłówki

Dysponujesz dużą przestrzenią i szukasz narożnika, który jest nie tylko praktyczny, ale również stanowi dekorację pomieszczenia? Postaw na wysokiej jakości produkt i odmień wygląd swojego wnętrze!

Zalety narożnika Metro NFPA

Narożnik Metro NFPA idealnie sprawdzi się w przypadku większych powierzchni. Dzięki niemu wypoczynek po ciężkim dniu w pracy czy spotkania z przyjaciółmi będą jeszcze przyjemniejsze! Narożnik posiada regulowane zagłówki, dzięki czemu możesz dostosować kąt ich nachylenia do własnych potrzeb i w pełni się zrelaksować. Ciekawy design kanapy sprawia, że sama w sobie stanowi dekorację salonu. Dodatkowo możesz wybrać stronę narożnika, dopasowując w ten sposób kanapę do swoich potrzeb i układu pomieszczenia.

Dlaczego narożnik Metro NFPA to dobre rozwiązanie?

Narożnik Metro NFPA posiada duże wymiary: szerokość: 254 cm, wysokość: 90/100 cm i głębokość: 192 cm, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w przypadku dużej rodziny. Co więcej, posiada on dwa typy sprężyn faliste oraz bonelowe, dzięki czemu narożnik jest niezwykle odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo możesz samodzielnie wybrać pokrycie, a wybór jest naprawdę ogromny, więc to tylko od Ciebie zależy, czy postawisz na klasyczną szarość bądź czerń, czy zdecydujesz się na błękit, czy róż.

Co jeszcze wyróżnia narożnik Metro NFPA?

Narożnik Metro NFPA posiada funkcję spania. Po rozłożeniu zyskujesz dodatkowe łóżko o powierzchni 200 cm x 140 cm, więc bez problemu przenocujesz gości. Dodatkowo narożnik posiada wspomaganie rozkładania, więc wystarczy kilka chwil, by przemienić go w powierzchnię do spania. Co więcej, posiada on pojemnik na pościel, dzięki któremu przechowasz niezbędne akcesoria.

Narożnik Metro NFPA to świetny wybór, jeśli dysponujesz dużą przestrzenią. Jest on niezwykle elegancki i klasyczny, a przy tym praktyczny dzięki funkcji spania. Dzięki regulowanym zagłówkom relaks jest jeszcze przyjemniejszy.


Wymaga samodzielnego montażu.