Flint 3FP sofa PMW

Flint 3FP sofa

Flint 3FP sofa
Flint 3FP sofa
Flint 3FP sofa
Flint 3FP sofa
3120
Dostawa GRATIS
Szerokość 230 cm, Wysokość 89 cm, Głębokość 109 cm
Wybierz Kolor Nóżek
Wybierz Tkaninę
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h
Czas realizacji 5-6 tygodni/ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel

  • wymiary: szerokość 230 cm, wysokość 89 cm, głębokość 109 cm
  • sprężyny bonelowe
  • listwy sprężynujące
  • pojemnik na pościel
  • wspomaganie rozkładania
  • powierzchnia spania 200x160 cm

Jak wygodna może być sofa? Osoby, które znają model Flint 3FP PMW dobrze znają odpowiedź na to pytanie! Ten elegancki mebel świetnie dopasuje się do wnętrz w klasycznym stylu, idealnie sprawdzając się w mniejszych mieszkaniach. Możesz wykorzystać ją także w lokalach usługowych, np. w poczekalni. Na tym meblu będziesz mógł się wygodnie wyspać i nie tylko.

Z czego jest stworzona Flint 3FP sofa PMW?

Ten model sofy posiada sprężyny bonelowe. Oznacza to, że każda z nich znajduje się w osobnym woreczku, co zapewnia ich wyższą trwałość. Dodatkowo sofa posiada listwy sprężynujące. Dzięki nim nie ważne, czy będziesz leżał, czy siedział na tym meblu, Twój kręgosłup będzie mógł wygodnie i bez najmniejszego problemu po prostu odpocząć. To wszystko sprawia, że ten model idealnie sprawdzi się w przypadku osób, które spędzają długie godziny na siedząco bądź też uwielbiają czuć się komfortowo, np. podczas długich seansów filmowych wraz ze swoimi bliskimi.

Wyśpij się na swojej nowej sofie

Flint 3FP sowa PMW posiada funkcję spania. Będziesz mógł się na niej wygodnie rozłożyć, ponieważ powierzchnia to aż 200x160 cm! Ponadto mebel posiada wspomaganie rozkładania, dzięki czemu wieczorem będziesz mógł bez problemu przygotować mebel do spania, nawet jeśli będziesz bardzo zmęczony. Jakby tego było mało, wewnątrz znajdziesz także pojemnik na pościel. To sprawia, że ten mebel idealnie sprawdzi się zarówno do codziennego użytkowania w formie łóżka, np. w niewielkim mieszkaniu, jak i do pełnienia funkcji miejsca do spania dla gości.

Jak długo będziesz musiał czekać na sofę?

Zamawiając ten mebel, będziesz mógł go spersonalizować. Po pierwsze, wybierzesz kolor drewna nóżek, a po drugie dopasujesz materiał obicia do wnętrza Twojego mieszkania. Z tego powodu model ten jest robiony w całości na Twoje zamówienie. Jeśli tkanina, która wybierzesz, będzie dostępna, okres oczekiwania na wykonanie mebla wyniesie od 3 do 6 tygodni. To sprawia, że na tę sofę będziesz czekać naprawdę krótko w porównaniu do innych modeli! Ta sofa wymaga samodzielnego montażu.