Stół Tondo Paged Meble

Stół Tondo

Stół Tondo
Stół Tondo
Stół Tondo
Stół Tondo
Negocjuj cenę

6614
Dostawa GRATIS
Szerokość 120-170 cm, Wysokość 76 cm, Głębokość 120 cm
Wybierz Kolor Drewna
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h
Czas realizacji 6-8 tygodni *ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Stół Tondo 76/120-170/120

  • rozmiar 76/120-170/120
  • wkładka blatu lite drewno dębowe
  • nogi lite drewno dębowe
  • wkładka łamana (motylkowa)
  • meble w paczkach do samodzielnego montażu

Klasyczny drewniany stół to synonim trwałości oraz odporności na upływ czasu. Dobrej jakości blat może stać się wręcz rodzinną pamiątką, która będzie następnie przekazywana z pokolenia na pokolenie. Szczególną popularnością cieszy się drewno dębowe, powszechnie uważane za najbardziej solidne. Dobrze jest posiadać mebel z tego surowca i dlatego prezentujemy stół Tondo.

Wygodny mechanizm pozwalający na rozłożenie stołu

Nie każda osoba może sobie pozwolić na kupno dużego stołu, który można będzie ustawić na stałe w salonie lub jadalni. W przypadku, gdy zależy Ci na tym, by od czasu do czasu kogoś ugościć, ale jednocześnie nie masz dostatecznie dużo miejsca na duży stół, najlepiej kup model rozkładany. Prezentowany mebel wyposażono w wygodny mechanizm typu motylkowego – dodatkowe blaty rozkładają się na boki, więc zyskujesz możliwość szybkiego i łatwego rozłożenia większego stołu.

Możliwość wyboru odpowiedniej wersji kolorystycznej

Klasyczny dąb to często wybierany kolor drewna. Łatwo go dopasować do wielu aranżacji, a oprócz tego można dobrać do niego także inne meble drewniane. Nie wszyscy są jednak zwolennikami tego klasycznego rozwiązania. Wiele osób woli nieco bardziej niecodzienny stół, jednak mieszczący się nadal w kanonie klasycznego drewna. Wybierając ten stół, masz do wyboru aż 13 różnych wersji kolorystycznych, od dębu bielonego, przez naturalny aż do czekoladowego. Niezależnie od koloru wszystkie części są rzecz jasna z litego drewna.

Mebel do samodzielnego montażu – bezproblemowy transport

Mimo tego, że ten model szczyci się kompaktowymi rozmiarami, to jednak trudno byłoby go przewieźć w całości. Problem mogłoby również stanowić wniesienie go do miejsca docelowego, szczególnie jeśli byłoby to mieszkanie na wysokim piętrze. Z tego powodu stół ten jest dowożony do klienta w paczkach, dzięki czemu można łatwo złożyć go samodzielnie w miejscu docelowego przechowywania.

W naszym sklepie dbamy o ciągłe uzupełnianie oferty. Niezmienne są za to zawsze atrakcyjne ceny oraz szybki transport.