Stół Orbi Ø 100 rozkładany Paged Meble

Stół Orbi Ø 100 rozkładany

Stół Orbi Ø 100 rozkładany
Stół Orbi Ø 100 rozkładany
Stół Orbi Ø 100 rozkładany
Stół Orbi Ø 100 rozkładany
Negocjuj cenę

4998
Dostawa GRATIS
Szerokość 100-300 cm, Wysokość 76 cm, Głębokość 100 cm
Wybierz Kolor Drewna
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h po potwierdzeniu dostępności
Czas realizacji 6-8 tygodni *ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Stół rozkładany okrągły Orbi Ø 100 cm

  • rozmiar stołu: szerokość 100-300 cm, wysokość 76 cm, głębokość 100 cm
  • rozmiar blatu 76/100-310/100 ( 4 wkładki)
  • średnica stołu 100 cm
  • blat fornirowany
  • nogi drewno dębowe 
  • możliwość zamówienia mniej wkładek- 289 zł/szt
  • Meble w paczkach do samodzielnego montażu

Stół stanowi podstawę wystroju większości pomieszczeń w prawie każdym domu. Jego najwyższa jakość powinna zatem stanowić podstawę dokonywania wyboru i decydowania się na taki, a nie inny produkt. Jeśli poszukujesz solidnego produktu, wybierz stół rozkładany okrągły Orbi.

Możliwość znacznego zwiększenia rozmiaru stołu

W większości przypadków ludzie nie potrzebują na co dzień dużego stołu – wyjątkiem mogą być wielodzietne albo wielopokoleniowe rodziny. Kompaktowe meble sprawdzają się szczególnie w małych pokojach, chociaż nawet w tych większych są one bardziej praktyczne, ponieważ łatwiej jest je przenosić. W przypadku wizyty gości mniejszy rozmiar może jednak nie wystarczyć i właśnie dlatego warto zdecydować się na okrągły stół rozkładany Orbi. Z podstawowych 100 cm szerokości da się uzyskać aż do 300 cm, a to wszystko dzięki 4 dodatkowym wkładkom. Aby zapewnić większą stabilność, całość podpiera się po rozłożeniu dodatkową nóżką.

Dobrej jakości materiały od sprawdzonego producenta

Jednym z najbardziej cenionych materiałów do wyrobu drewna jest dąb. Cechuje się on dużą wytrzymałością na zniszczenia, zarysowania, a także ogromną odpornością na upływ czasu. Dębowe meble są po prostu niezawodne. Wiedzą to specjaliści z firmy Paged, którzy przygotowali ten model. Specjaliści w obróbce drewna w Polsce i na całym świecie, dzięki 140 lat tradycji i doświadczenia wiedzą, czego oczekują klienci i jak spełnić ich oczekiwania.

Kilkanaście wersji kolorystycznych do dopasowania

Może się wydawać, że przecież drzewo ma zasadniczo jeden kolor, zwłaszcza w obrębie jednego gatunku. Nic bardziej mylnego! Na przykładzie samego dębu można wyróżnić odmianę kanadyjską czy miodową i wszystkie różnią się odcieniem. Niektóre barwy uzyskuje się także przez odpowiednie zabiegi, nieuszkadzające struktury, a nadające pożądany kolor.

Stoły dębowe w różnych wersjach kolorystycznych i o różnych rozmiarach znajdziesz na stronie naszego sklepu. Dbamy o zadowolenie klientów, zapewniając im szybką dostawę, więc zrób u nas zakupy właśnie teraz!

Zobacz inne meble do jadalni.