Orbi Ø 90 stół rozkładany Paged Meble

Orbi Ø 90 stół rozkładany

Promocja

Orbi Ø 90 stół rozkładany
Orbi Ø 90 stół rozkładany
Orbi Ø 90 stół rozkładany
Orbi Ø 90 stół rozkładany
Negocjuj cenę

3891
4324
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 4324 zł
Do końca promocji pozostało
4
18
58
27
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Szerokość 90-290 cm, Wysokość 76 cm, Głębokość 90 cm
Wybierz Kolor Drewna
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h po potwierdzeniu dostępności
Czas realizacji 6-8 tygodni *ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Stół rozkładany Orbi Ø 90 Paged

  • rozmiar stołu 76/90-290/90 -4 wkładki po 50 cm
  • możliwość zamówienia mniej wkładek- 280 zł/szt
  • blat fornirowany
  • nogi drewno dębowe
  • 4 wkładki trzymane poza stołem
  • mebel w paczkach do samodzielnego montażu

Stół Orbi z możliwością rozłożenia to uniwersalnych wybór zarówno do minimalistycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Pasuje do salonu, jak również do jadalni. Praktyczna konstrukcja oraz kompaktowy rozmiar to duet, który zadowoli najbardziej wymagających pasjonatów dobrego stylu i funkcjonalności.

Stół rozkładany – mebel na każdą okazję

Owalny stół rozkładany z blatem fornirowanym nie tylko wygląda rewelacyjnie, lecz także jest odporny na pękanie i zarysowania. Ponadto jego czyszczenie oraz pielęgnacja nie wymaga dużego wysiłku. Nadaje się idealnie do impregnacji, a rewelacyjny efekt estetyczny przy odpowiedniej konserwacji utrzyma się przez długi czas.

Z kolei doskonałą stabilność zapewniają solidne, odporne na duże obciążenia nogi z dębu. Dzięki nim równowaga mebla pozostaje utrzymana na najwyższym poziomie zarówno w wersji standardowej, jak i po rozłożeniu stołu.

Wysokość stołu o owalnym kształcie to 76 cm, a głębokość 99 cm. Z kolei szerokość w pierwotnej wersji to 90 cm, a po rozłożeniu aż 290 cm. Czyni go to bardzo uniwersalną opcją nie tylko do małych, lecz także większych powierzchni. Nadaje się do korzystania jako ze stolika do kawy oraz po rozłożeniu dla całych rodzin nawet na większe uroczystości. Modyfikacji można dokonać błyskawicznie przy użyciu dołączonych do zestawu wkładek, które na co dzień przeznaczone do oddzielnego magazynowania.

Orbi stół rozkładany – warianty do wyboru

Stół Orbi o szerokości 90 cm, a po rozłożeniu 290 cm przeznaczony jest do własnoręcznego montażu. W zestawie znajdują się 4 wkładki trzymane poza stołem (każda po 50 cm), blat, a także drewniane dębowe nogi. Istnieje możliwość zamówienia mniejszej liczby wkładek, by dopasować rozmiar mebla do dostępnej powierzchni.

Do wyboru użytkowania pozostaje kilkanaście kolorów drewna, a paleta jest naprawdę szeroka. Dlatego z łatwością można dobrać barwę mebla do różnego rodzaju aranżacji wnętrz. Minimalistyczny design i łatwy w obsłudze mechanizm rozkładania to uniwersalne cechy, które zawsze zdają egzamin.