Krzesło Leo Dąb Paged Meble

Krzesło Leo Dąb

Krzesło Leo Dąb
Negocjuj cenę

959
Szerokość 43 cm, Wysokość 102 cm, Głębokość 61 cm
Wybierz Kolor Drewna
Wybierz Tkaninę
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h po potwierdzeniu dostępności
Czas realizacji 6-8 tygodni *ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Krzesło Leo dąb Paged

  • nogi dębowe
  • tkanina do wyboru

Codzienne obowiązki sprawiają, że po powrocie do domu czujesz się wykończony? Nie marzysz o niczym innym, tylko o wspólnym posiłku przy rodzinnym stole? Spędzanie czasu w gronie najbliższych jest przyjemne, zwłaszcza wtedy, gdy siedzi się na naprawdę komfortowym siedzisku. Takim z pewnością jest krzesło Leo dąb – mebel stabilny, wygodny, elegancki i gustowny.

Minimalistyczna bryła jest zawsze modna

Wysoka i smukła linia oparcia sprawia, że krzesło Leo dąb jest stabilne, zapewnia podparcie pleców. Nawet po wielogodzinnych imprezach czy wspólnym biesiadowaniu, nie dopadnie Cię ból czy skurcz w tej części ciała. Ponadto odpowiednie wyprofilowanie tej części mebla sprawia, że jest on dostosowany do fizjologicznego kształtu kręgosłupa. Przedłużeniem linii jest bardzo wygodne i odporne na obciążenia siedzisko. Również gładkie i pozbawione zdobień, dzięki czemu cały mebel jest klasycznie minimalistyczny. Dębowe nogi dostępne w wielu wariantach kolorystycznych to również kwintesencja stylu.

Odporna i efektowna tkanina obiciowa jest dostępna w wielu wariantach kolorystycznych

Materiał obiciowy zastosowany w krześle Leo dąb zachwyca niezwykłą miękkością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne i przetarcia. Jest przy tym bardzo łatwy w pielęgnacji i czyszczeniu. Jest to bardzo istotna cecha zwłaszcza w domach, gdzie są dzieci i zwierzęta. Wiadomo, że mają one niesamowitą zdolność do tworzenia zabrudzeń. Nieestetyczne plamy szpecą mebel, więc łatwość w ich usuwaniu jest kluczowa, jeśli chodzi o codzienne użytkowanie.

Kompaktowe wymiary sprawiają, że przy jednym stole może spotkać się wiele osób

Brak podłokietników w krześle Leo dąb sprawia, że jest ono stosunkowo wąskie. Wysoka i stabilna część oparciowa nie wymaga dodatkowych wzmocnień w postaci boków. Ich brak daje większą swobodę ruchów, powoduje, że mebel zmieści się w dosyć wąskiej przestrzeni, którą często dysponujemy w czasie rodzinnych spotkań czy świąt w większym gronie. Również wsunięcie krzesła pod stół będzie znacznie prostsze i poręczniejsze.