Crudo stół rozkładany Paged Meble

Crudo stół rozkładany

Crudo stół rozkładany
Crudo stół rozkładany
Crudo stół rozkładany
Crudo stół rozkładany
Negocjuj cenę

6995
Dostawa GRATIS
Szerokość 160-260 cm, Wysokość 76 cm, Głębokość 90 cm
Wybierz Kolor Drewna
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h
Czas realizacji 6-8 tygodni *ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Crudo stół rozkładany dębowy Paged Meble 160-260 × 76 × 90 cm

  • maksymalne rozłożenie 260 cm
  • blat dębowy
  • nogi dębowe
  • meble w paczkach do samodzielnego montażu.

Crudo stół rozkładany od producenta Paged Meble sprawdzi się w wielu wnętrzach ze względu na swój ponadczasowy design i funkcjonalność. Możliwość składania go sprawia, że znajdzie zastosowanie nawet w mniejszych mieszkaniach. Jest też dobrym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie wygodne meble dla całej rodziny.

Stół rozkładany idealny dla właścicieli małych mieszkań

Stół rozkładany to idealne rozwiązanie w przypadku kawalerki, w której nie ma dużo miejsca i ciężko zmieścić tam mebel, który pozwoli przyjąć gości. Dzięki możliwości rozkładania w kilka chwil zwiększysz jego szerokość ze 160 cm do 260 cm. Jest to niezwykle proste. Wystarczy przesunąć blaty i wstawić pośrodku dodatkowy blat dołączony do kompletu. Pozwala to uzyskać dodatkową przestrzeń w pomieszczeniu, a gdy przyjadą goście, można go rozłożyć i bez problemu przyjąć wszystkich znajomych. Jest to więc mebel, który można dostosować do potrzeb jego użytkowników.

Stabilny i bezpieczny stół dla rodzin z dziećmi

Crudo stół rozkładany cechuje przemyślana konstrukcja. Na uwagę zasługuje dębowy blat i nogi. Użycie wysokiej jakości drewna gwarantuje stabilność i długowieczność mebla. Stół sprawdzi się idealnie w domach z dziećmi oraz w trakcie domówek. Nie ma ryzyka, że przewróci się na dzieci albo zostanie szybko zniszczony podczas zabaw. Jest też odporny na wszelkie nieprzewidziane zdarzenia, do których może dojść w czasie imprez. Łatwo się go czyści i konserwuje. Wysyłany jest w częściach, z których szybko i łatwo można złożyć gotowy mebel. Wysoka jakość wykonania gwarantuje, że nie trzeba przez długi czas wydawać pieniędzy na zakup nowego stołu.

Stół rozkładany, który sprawdzi się w każdym wnętrzu

Stół Crudo cechuje elegancja, prostota i funkcjonalność. Ze względu na swoją minimalną formę i duży wybór kolorów drewna sprawdzi się w każdym wnętrzu. Jest idealny dla miłośników minimalizmu, jak i dla osób lubiących bardziej urozmaicone wnętrza. Jego cechy sprawiają, że każdy będzie mógł go dostosować do swoich potrzeb.