Outlet meblowy

Gumi zestaw mebli Gumi zestaw mebli
Hit cenowy

Promocja

Gumi zestaw mebli

1599 zł
2269 zł
Czas realizacji 48
Regał biurowy 127 z półkami Regał biurowy 127 z półkami
Hit cenowy

Promocja

Regał biurowy 127 z półkami

299 zł
449 zł
Szerokość 72 cm, Wysokość 197,5 cm, Głębokość 34 cm
Czas realizacji 48h
Materac Atena 160 Materac Atena 160
Promocja

Materac Atena 160

od 699 zł
od 1099 zł
Szerokość 120/140/160/180 cm, Wysokość 18 cm, Głębokość 200 cm
Czas realizacji 48h
Meblościanka Bella Meblościanka Bella
Najczęściej kupowany

Hit cenowy

Promocja

Meblościanka Bella

1499 zł
1899 zł
Szerokość 320 cm, Wysokość 197,9 cm, Głębokość 52 cm
Czas realizacji 48h
Inka antresola zestaw łóżko+biurko Inka antresola zestaw łóżko+biurko
Produkt własny

Hit cenowy

Promocja

Inka antresola zestaw łóżko+biurko

1299 zł
1669 zł

 

Nasz outlet meblowy jest miejscem, w którym można znaleźć meble w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Wszystkie produkty trafiające do naszej oferty są wysokiej jakości, nie inaczej jest z tymi, na które jest przecena. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto poszukuje modnych, trwałych, a przy tym korzystnych cenowo mebli, wybierze dla siebie coś idealnego.

Co można kupić w outlecie meblowym?

Wyprzedaż mebli dotyczy wszystkich kategorii produktów, jakie znajdują się w naszym sklepie. Wśród nich są zarówno meble do nowoczesnego salonu, jak i te pozwalające wykończyć przedpokój, czy sypialnię. Duża rozpiętość wzorów i kolorów pozwala stworzyć wystrój tradycyjny, nowoczesny i wiele innych. Wszystkie pozycje w outlecie są fabrycznie nowe. Przecena mebli dotyczy końcówek kolekcji i ostatnich sztuk. Ich zakup to ostatnia szansa, by wyposażyć w nie swoje wnętrza! Dostępne są zarówno w postaci pojedynczych modeli, jak i całych zestawów. Zatem można u nas wymienić całą aranżację wnętrza albo dodać do niej subtelny dodatek.

Dlaczego warto kupować meble w outlecie?

Argumentów jest co najmniej kilka. Przede wszystkim zakup mebli z wyprzedaży jest podyktowana względami ekonomicznymi. Ich ceny są niższe, niż w regularnej ofercie. Jednocześnie w niczym nie ustępują innym pozycjom z oferty. Większość z nas szuka dodatkowego źródła oszczędności, czemu nie zdobyć ich dzięki zakupom w outlecie? Poza tym są to już ostatnie sztuki, więc outlet meblowy jest też propozycją dla osób szukających czegoś oryginalnego i trudno dostępnego.

Warto zauważyć, że współpraca z nami nie wymaga wychodzenia z domu. Zakupy w naszym outlecie można zrobić internetowo, co wiąże się z wygodą i dużą oszczędnością czasu. Dbamy o to, by do naszej oferty trafiały meble, których stylistyka jest zgodna z najnowszymi trendami. Mają łączyć w sobie atrakcyjny wygląd i wysoką jakość wykonania. Dlatego też zamawiając meble za naszym pośrednictwem, zyskuje się gwarancję, że będą spełniały najwyższe wymagania i przez długi czas będą prezentować się we wnętrzach idealnie.