O nas

Sklep lubiemeble.pl to idealne miejsce dla ludzi kochających piękne wnętrze oraz ceniących modny, a zarazem wygodny styl życia. W naszej ofercie znajdziesz pełen asortyment produktów przeznaczonych do każdego rodzaju pomieszczenia, jadalni, sypialni, salonu, gabinetu, pokoju dziecięcego zarówno dla osób lubiących nowoczesny desing, jak i dla osób dobrze czujących się w klasycznym stylu. Posiadamy w swojej ofercie meble renomowanych producentów, takich jak: Gala Colezione, MP Nidzica, Feniks, Szynaka Meble, Forte, Wójcik Meble, Sweet Sit, Zakor i wiele innych

25-letnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwalają nam sprostać Państwa oczekiwaniom, nie tylko pod względem oferowanego asortymentu, ale również w zakresie świadczonych usług.

Naszym atutem jest bogaty asortyment stworzony z myślą o miłośnikach wyposażenia wnętrz, posiadamy również oświetlenie oraz kolekcję dywanów, które będą dopełnieniem wybranych u nas mebli.

Naszym celem jest ciągły rozwój i współpraca z Klientami. Wierzymy, że jesteśmy zdolni zaspokoić wszelkie Twoje potrzeby. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.