Tosca kanapa 3F MP Nidzica

Tosca kanapa 3F

Promocja

Tosca kanapa 3F
Tosca kanapa 3F
Tosca kanapa 3F
Tosca kanapa 3F
Tosca kanapa 3F
Tosca kanapa 3F
Tosca kanapa 3F
Tosca kanapa 3F
Tosca kanapa 3F
Tosca kanapa 3F
Najczęściej kupowany

Hit cenowy

3283
3719
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 3719 zł
Do końca promocji pozostało
3
22
22
21
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Szerokość 227 cm, Wysokość 90 cm, Głębokość 105 cm
Wybierz Kolor Nóżek
Wybierz Tkaninę
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h po potwierdzeniu dostępności
Czas realizacji 4-5 tygodni

Opis

Kanapa z funkcją spania Tosca 3F MP Nidzica

  • szerokość 227 cm
  • wysokość 90 cm
  • głębokość 105 cm
  • sprężyna bonelowa, listwy sprężynujące
  • funkcja spania 197x155 typu DL
  • pojemnik na pościel
  • nóżki drewniane

Ta kanapa prezentuje się naprawdę elegancko! Model Tosca stworzony przez MP Nidzica sprawdzi się zarówno w domu, mieszkaniu, jak i w biurze. Będziesz mógł się na niej wyspać, lub spędzić czas z rodziną bądź przyjaciółmi. Drewniane wykończenie dodaje jej klasy, a ozdobne poduszki sprawiają, że naprawdę przyjemnie się na nią patrzy.

Wygodna kanapa także do spania

Kanapa Tosca MP Nidzica będzie wygodnym miejscem do spania. Po rozłożeniu przestrzeń, na której możesz spać, wynosić będzie 197x155 cm. Oznacza to, że będą mogły się na niej komfortowo wyspać dwie dorosłe osoby. Typ DL funkcji spania sprawia zaś, że jej rozłożenie jest nie tylko proste i szybkie, ale także nie wymaga odsunięcia mebla od ściany. To z kolei wiąże się z tym, że model ten chętnie jest wybierany do niewielkich mieszkań bądź też przez osoby starsze, lub mające problemy z przesuwaniem cięższych mebli. Tosca MP posiada także wygodny pojemnik na pościel.

Jak stworzona jest kanapa Tosca MP Nidzica?

Kanapa Tosca MP Nidzica została wykonana z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o każdy detal. Znajdziesz w niej sprężynę bonelową. Co to oznacza? W tego rodzaju kanapach sprężyny nie są ze sobą połączone. Każda z nich znajduje się w osobnym, materiałowym woreczku. W ten sposób zapewniona jest wyższa wytrzymałość kanapy. Dodatkowo materac podtrzymywany jest przez listwy sprężynujące, które dodatkowo podwyższają jej trwałość oraz zapewniają maksymalną wygodę użytkowania.

Ten desing możesz dopasować do siebie!

Kanapa Tosca posiada drewniane nóżki, które zapewniają elegancki i lekki wygląd meblowi. Dostępne są w czterech różnych kolorach, dzięki czemu będziesz mógł idealnie dobrać kanapę do siebie. Nie bez znaczenia jest też szeroki wybór kolorów, przez co możesz stworzyć unikatową kombinację, idealnie pasującą do twojego wnętrza. Model wymaga samodzielnego montażu i jest przygotowywany na zamówienie klienta. Czas oczekiwania na jego dostarczenie wynosi zwykle od 5 do 7 tygodni. Dzięki temu możesz być pewny najwyższej jakości swojego wymarzonego mebla!