Smart 3F sofa z funkcją spania MP Nidzica MP Nidzica

Smart 3F sofa z funkcją spania MP Nidzica

Promocja

Smart 3F sofa z funkcją spania MP Nidzica
Smart 3F sofa z funkcją spania MP Nidzica
Smart 3F sofa z funkcją spania MP Nidzica
Smart 3F sofa z funkcją spania MP Nidzica
Smart 3F sofa z funkcją spania MP Nidzica
Smart 3F sofa z funkcją spania MP Nidzica
3601
4140
Dostawa GRATIS
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 4140 zł
Do końca promocji pozostało
0
7
39
18
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Szerokość 220 cm, Wysokość 89-101 cm, Głębokość 99 cm
Wybierz Kolor Nóżek
Wybierz Tkaninę
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h po potwierdzeniu dostępności
Czas realizacji 5-6 tygodni

Opis

Sofa do salonu z funkcją spania

  • wymiary: szerokość 220 cm, wysokość 89-101 cm, głębokość 99 cm
  • funkcja spania typu Delfin
  • sprężyna typu bonell
  • sprężyna falista
  • regulowane zagłówki
  • brak pojemnika na pościel
  • możliwość ustawienia mebla blisko ściany
  • wymaga samodzielnego montażu.

Klasyczna i wygodna sofa Smart z funkcją spania przeznaczona jest dla trzech osób. Szeroki na 220 cm mebel bez trudu zmieści się w średniej wielkości salonie. Możliwe jest ustawienie go bezpośrednio pod ścianą, a także na środku pokoju. Wszędzie będzie się prezentował gustownie i elegancko, nie zajmując przy tym zbyt wiele miejsca.

Funkcja spania typu delfin – łatwe rozkładanie

Prosty i łatwy w obsłudze mechanizm rozkładania typu delfin nie wymaga użycia siły. Wystarczy wysunąć dolną część i pociągnąć ją do góry i do siebie. W ten sposób spod kanapy wyciągniesz dodatkową powierzchnię do spania. W kilka chwil zamienisz funkcjonalną i wygodną sofę w duże łóżko dla gości. Ze względu na charakterystyczny mechanizm, w którym część łóżka chowa się pod siedziskiem, mebel nie ma pojemnika na pościel.

Wypełnienie, nóżki i pokrycie tapicerskie

Wypełnienie siedziska i oparć to połączenie sprężyn bonelowych i miękkich elastycznych pianek. Taka konstrukcja daje dobre oparcie i równomiernie rozkłada ciężar osób siedzących na kanapie. Opcje kolorystyczne nóżek to: biały, buk, orzech ciemny oraz srebrny. Najlepiej jest dopasować je do detali pozostałych mebli i akcesoriów znajdujących się w pokoju.

Sofa Smart odznacza się też dużym wyborem dostępnych pokryć tapicerskich. Poszczególne materiały różnią się od siebie fakturą i kolorem. Wśród nich znajdziesz ciemne i jasne, szare, grafitowe, zielone, żółte i czerwone, a także wiele innych wariantów. Wszystkie dostępne tkaniny charakteryzują się dużą odpornością na ścieranie i odkształcanie. Możesz dobrać kolor sofy do wystroju swojego pokoju, dzięki czemu uzyskasz wspaniała i spójną kompozycję.

Regulowane zagłówki dla większego komfortu

Zamontowane zagłówki mają możliwość ustawienia pod pożądanym kątem. Dlatego zarówno niskie, jak i wysokie osoby z łatwością dopasują je do swoich potrzeb.

Na sofie Smart każdy poczuje się dobrze. W dzień będzie ona pełnić funkcję wygodnego siedziska, a w nocy przekształci się w komfortowe posłanie. Dlatego ta uniwersalna kanapa to trafiony wybór.