Oxford 3F sofa MP Nidzica

Oxford 3F sofa

Promocja

Oxford 3F sofa
Oxford 3F sofa
Oxford 3F sofa
Oxford 3F sofa
Oxford 3F sofa
Oxford 3F sofa
Oxford 3F sofa
Oxford 3F sofa
Oxford 3F sofa
Oxford 3F sofa
Negocjuj cenę

4858
5147
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 5147 zł
Do końca promocji pozostało
6
6
59
8
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Szerokość 230 cm, Wysokość 83-97 cm, Głębokość 102 cm
Wybierz Kolor Nóżek
Wybierz Tkaninę
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h po potwierdzeniu dostępności
Czas realizacji 4-6 tygodni/ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Sofa rozkładana z funkcją spania 200x140 typu Puma

  • sprężyna falista, pianka wysokoelastyczna HR
  • wymiary: szerokość 248 cm, wysokość 83 cm, głębokość 102 cm
  • funkcja spania 200x140 typu Puma
  • brak pojemnika na pościel
  • wspomaganie rozkładania funkcji spania
  • nie wymaga montażu

Wygodna i elegancka trzyosobowa rozkładana sofa Oxford z funkcją spania wyróżnia się tym, że posiada regulowane duże zagłówki. Dzięki temu każdy, kto na niej usiądzie, poczuje wyjątkowy komfort i dobre oparcie dla pleców. Kanapa jest szeroka na prawie 2,5 m. Jej głębokość to nieco ponad 1 m, można więc na niej usiąść, mając podparcie dla ud.

Funkcja spania typu puma – jak rozłożyć łóżko?

Pomysłowy i dość prosty sposób rozkładania funkcji spania to mechanizm typu puma. Górna część siedziska znajduje się na specjalnym stelażu. Należy ją podnieść nieco do góry i opuścić w przód, do siebie. Wysuniętą do końca górę siedziska opiera się na podłodze, a w tym czasie wysuwa się druga część funkcji spania. Sofa Oxford, z uwagi na mechanizm rozkładania, nie została wyposażona w pojemnik na pościel.

Duża i wygodna kanapa do salonu

W formie złożonej sofa Oxford jest obszerną i wygodną sofą do dużego salonu. Znajdzie się na niej miejsce dla trzech osób. Po bokach kanapy znajdują się komfortowe podłokietniki. Sofa została także wyposażona o ruchome zagłówki. Kanapa wyposażona jest w sprężyny faliste i piankę wysokoelastyczną HR, która cechuje się wysoką sprężystością i elastycznością punktową. Takie połączenie zapewnia dobre dopasowanie do kształtu ciała.

Płaski profil tyłu sofy to cecha, dzięki której możliwe jest ustawienie jej bezpośrednio przy ścianie pokoju. W ten sposób można zaoszczędzić dużo miejsca w salonie. Kolejny sposób na ustawienie mebla to umieszczenie go na środku pokoju, najlepiej w zestawie z jednym lub dwoma fotelami.

Sofa idealna do każdego pokoju

Warianty kolorystyczne i duży wybór dostępnych materiałów sprawiają, że sofę dopasujesz do każdego wnętrza. Tkaniny obiciowe dostępne dla tej sofy to cała gama kolorów – stonowane i klasyczne szarości i grafit, kolory ziemi i pastele.

Wspomaganie rozkładania funkcji spania, możliwość ustawienia blisko ściany i regulowany zagłówek to cechy charakterystyczne tej wygodnej i pojemnej kanapy. Oxford może być ozdobą twojego salonu i wyjątkowym meblem, który stworzy przytulny i funkcjonalny kącik wypoczynkowy.