Modo sofa MP Nidzica

Modo sofa

Promocja

Modo sofa
Modo sofa
Modo sofa
Modo sofa
Modo sofa
Modo sofa
Modo sofa
Modo sofa
Modo sofa
Modo sofa
Hit cenowy

3272
3762
Dostawa GRATIS
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 3762 zł
Do końca promocji pozostało
0
8
1
27
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Szerokość 222 cm, Wysokość 88 cm, Głębokość 105 cm
Wybierz Tkaninę
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h po potwierdzeniu dostępności
Czas realizacji 5-6 tygodni

Opis

Sofa 3FS z funkcją spania i pojemnikiem na pościel

  • typ funkcji spania: DL 
  • powierzchnia spania 200/155 cm
  • wspomaganie rozkładania funkcji spania
  • pojemnik na pościel
  • sprężyna siedzeniowa typu Bonell
  • drewniane listwy sprężynujące 
  • wypełnienie poduszek wkładem silikonowym

Szukasz kanapy o eleganckim, lecz prostym wyglądzie? Moda sofa MP Nidzica może okazać się Twoim wymarzonym wyborem. Model 3FS idealnie sprawdzi się w mniejszym mieszkaniu, pełniąc zarówno rolę łóżka, jak i mebla, na którym będziesz mógł wygodnie usiąść razem z bliskimi osobami.

Z czego wykonana jest Moda sofa MP Nidzica?

Ta sofa może wyglądać niepozornie, ale to mebel wykonany z prawdziwą dbałością o każdy szczegół. Posiada drewniane listwy sprężynujące, które zapewniają jej większą trwałość. Ważne jest również to, że zamiast zwykłych sprężyn, wewnątrz znajdziesz te typu Bonell. Co one oznaczają? Każda sprężyna znajdująca się wewnątrz sofy znajduje się w osobnym woreczku i nie jest połączona z innymi. To znacznie podwyższa ich trwałość i sprawia, że mebel przez dłuższy czas będzie wyglądał, jak nowy. Poduszki kanapy z kolei zostały wypełnione za pomocą wkładu silikonowego. Dzięki temu są szczególnie miękkie i wygodne.

Na tej sofie po prosu się wyśpisz!

Moda sofa MP Nidzica doskonale sprawdzi się w roli łóżka, także jeśli będziesz wykorzystywać ją na co dzień. Jej funkcja spania to typ DL, dzięki czemu rozłożysz ją bez konieczności odsuwania mebla od ściany. Powierzchnia, na której będziesz mógł się wygodnie rozłożyć, to 200x155 cm, co wiąże się z tym, że wygodnie zasną na niej nawet dwie osoby. Ponadto posiada ona pojemnik na pościel, w którym schowasz prześcieradło, kołdrę i poduszki w ciągu dnia. W rozłożeniu sofy pomoże Ci wspomaganie rozkładania, dlatego nie musisz przejmować się tym, że nie możesz dźwigać większych ciężarów.

Ile czeka się na ten mebel?

Ponieważ tę sofę możesz personalizować, wybierając kolor jej obicia, jest tworzona specjalnie na Twoje zamówienie. Czas jego realizacji wynosi do 7 tygodni. Możesz wybierać spośród ponad 90 różnych tkanin, dzięki czemu ten mebel będzie wyglądał naprawdę wyjątkowo. Gdy trafi już pod Twoje drzwi, będzie zaś wymagał samodzielnego montażu. Zobaczysz jednak, że to naprawdę proste!