Milo 3FS kanapa MP Nidzica

Milo 3FS kanapa

Promocja

Milo 3FS kanapa
Milo 3FS kanapa
Milo 3FS kanapa
Milo 3FS kanapa
Milo 3FS kanapa
Milo 3FS kanapa
Milo 3FS kanapa
Milo 3FS kanapa
Milo 3FS kanapa
Milo 3FS kanapa
Szerokość 240 cm, Wysokość 88 cm, Głębokość 105 cm
Wybierz Kolor Nóżek
Wybierz Tkaninę
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h po potwierdzeniu dostępności
Czas realizacji 4-5 tygodni

Opis

Kanapa rozkładana z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Milo 3FS

MILO to rozwiązanie idealne dla miłośników klasycznego wzornictwa i ponadczasowej wygody. Solidna metalowa rama, wysokoelastyczna pianka HR i silikonowy wkład poduch oparciowych tworzą niezwykle komfortowe połączenie. Kanapa MILO sprawdzi się zarówno podczas krótkiej popołudniowej przerwy, jak i w trakcie wypoczynku nocnego dzięki funkcji spania i obszernemu pojemnikowi na pościel.

  • sprężyna siedzeniowa falista
  • pianka poliuretanowa wysoko elastyczna typu HR
  • pojemnik na pościel
  • wspomaganie rozkładania funkcji spania
  • powierzchnia spania 200 x 155
  • wypełnienie poduszek wkładem silikonowym
  • wymaga samodzielnego montażu.

Kanapa z funkcją spania Milo od producenta MP Nidzica to wysokojakościowy produkt, który doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach utrzymanych zarówno w stylach klasycznych jak i nowoczesnych. Eleganckie wykończenie sprawia natomiast, że nie jest to jedynie mebel wypoczynkowy, ale także wizytówka pokoju dziennego. Do jednych z głównych zalet kanapy Milo można również zaliczyć wyposażenie w funkcję spania.

Uniwersalność formy i szeroki wybór pokrycia

Ponadczasowa i jednocześnie elegancka forma kanapy Milo sprawia, że mebel ten idealnie pasuje do pomieszczeń urządzonych w stylu klasycznym, nowoczesnym, skandynawskim, czy industrialnym. Jej estetykę kształtuje się również samodzielnie poprzez wybór jednego z wielu rodzajów pokryć, różniących się kolorem, ale też fakturą. Personalizacji podlegają także nóżki. Wyjątkowy charakter mebla został podkreślony sześcioma poduszkami w różnych rozmiarach, które można układać według własnych upodobań.

Jeden mebel, wiele zastosowań

Kanapa rozkładana Milo to mebel, który umożliwia komfortowy wypoczynek po pracy, czy relaks przed telewizorem, ale dzięki zastosowaniu funkcji spania pełni również funkcję wygodnego łóżka. Z tego powodu sprawdzi się on doskonale w pokojach dziennych będących jednocześnie sypialnią. Prosty w obsłudze system wspomagania rozkładania typu DL pozwala w jedną chwilę uzyskać powierzchnię spania o wymiarach 200 × 155 cm. Dodatkowym atutem tego mebla jest wyposażenie w pojemnik do przechowywania pościeli, co znacznie ułatwia utrzymanie porządku.

Staranność wykonania i zastosowanie wysokojakościowych materiałów

Do wykonania zarówno pokrycia, jak i korpusu, kanapy Milo zostały wykorzystane najwyższej jakości materiały. Jej solidna metalowa rama jest wypełniona wysokoelastyczną pianką HR oraz sprężyną siedzeniową falistą. Połączenie to wpływa nie tylko na komfort użytkowania, ale także pozwala na wieloletnią eksploatację.

Kanapa Milo to mebel idealny dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność oraz klasyczne wzornictwo. Dzięki możliwości wyboru pokrycia sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, a dodatkowo może również pełnić rolę łóżka.