Fit narożnik MP Nidzica

Fit narożnik

Promocja

Fit narożnik
Fit narożnik
Fit narożnik
Fit narożnik
Fit narożnik
Fit narożnik
Fit narożnik
Fit narożnik
Fit narożnik
Fit narożnik
Fit narożnik
Fit narożnik
Szerokość 226 cm, Wysokość 85-100 cm, Głębokość 174 cm
Wybierz Kolor Nóżek
Wybierz Tkaninę
Wybierz Stronę Narożnika
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h po potwierdzeniu dostępności
Czas realizacji 4-5 tygodni

Opis

Narożnik FIT z funkcja spania i pojemnikiem na pościel

  • sprężyna siedzeniowa typu Bonell
  • sprężyna siedzeniowa falista
  • regulowany zagłówek
  • pojemnik na pościel 
  • możliwość ustawienia mebla blisko ściany
  • wypełnienie poduszek wkładem silikonowym
  • funkcja spania typu Delfin
  • powierzchnia spania 140 x 200
  • Wymaga samodzielnego montażu.

Narożnik FIT to wybór idealny dla osób, które od mebla oczekują dużej funkcjonalności przy kompaktowych wymiarach. Siedziska wsparte podwójnym sprężynowaniem, silikonowe wypełnienie oparcia, a także regulowane zagłówki zapewnią wygodę dziennego wypoczynku. Dzięki pełnowymiarowej powierzchni spania i pojemnej skrzynce na pościel FIT zagwarantuje komfortowy wypoczynek nocny.

Narożnik Fit to jeden z elementów asortymentu producenta mebli MP Nidzica. Charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością i wygodą użytkowania, przy jednoczesnych kompaktowych wymiarach. Dzięki zastosowaniu funkcji spania, może pełnić rolę dwuosobowego łóżka. Klasyczny styl i prostota formy sprawia, że doskonale współgra z większością wnętrz.

Minimalizm i prostota formy w klasycznym stylu narożnika FIT

Narożnik Fit to mebel odznaczający się prostotą formy i minimalizmem zdobień. Jego ponadczasowy styl doskonale współgra z wystrojem większości wnętrz. Dodatkowo szeroki wybór kolorów i faktur obicia oraz barw nóżek podtrzymujących korpus, pozwala na idealne dopasowanie do pomieszczenia, w którym będzie się znajdować.

Komfort wypoczynku i trwałość wypełnienia

Siedziska narożnika Fit zostały wsparte podwójnym sprężynowaniem, na które składają się sprężyna typu Bonell oraz sprężyna falista. Taki dobór materiałów gwarantuje komfort wypoczynku i oraz odporność na zniekształcenia wynikające z użytkowania. Wygodę oparcia zapewniają natomiast silikonowe wypełnienie i regulowane zagłówki. Takie rozwiązania pozwalają na wieloletnią eksploatację bez kłopotliwych usterek.

Szerokie zastosowanie i praktyczne rozwiązania narożnika

Narożnik Fit został wyposażony w funkcję spania, uzyskiwaną dzięki zastosowaniu mechanizmu Delfin. Jest on wyjątkowo prosty i szybki — wystarczy wysunąć szufladę znajdującą się pod siedziskiem i lekko ją unieść, kierując ruch w swoją stronę. W ten sposób powstaje pełnowymiarowa powierzchnia spania dla 2 osób. Dodatkowym atutem mebla jest przestronna komora służąca do przechowywania pościeli.

Jeśli szukasz ponadczasowej kanapy, która charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, a także praktyczną wielofunkcyjnością — ten produkt zdecydowanie przypadnie Ci do gustu.