Carmen 3DL sofa Meble Best

Carmen 3DL sofa

Carmen 3DL sofa
Carmen 3DL sofa
Carmen 3DL sofa
Carmen 3DL sofa
Najczęściej kupowany

Hit cenowy

Negocjuj cenę

2699
Dostawa GRATIS
Szerokość 205 cm, Wysokość 100 cm, Głębokość 100 cm
Wybierz Kolor Nóżek
Wybierz Tkaninę
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 6-8 tygodni

Opis

Sofa Carmen z funkcją spania i pojemnikiem na pościel

  • sprężyna falista
  • pianka wysokoelastyczna HR
  • pojemnik na pościel
  • system rozkładania- automat
  • powierzchnia spania 145/190
  • sofa wymaga samodzielnego montażu.

Chcesz zadbać o komfort domowników i stworzyć dla nich kącik, gdzie przyjemnie spędzą czas we własnym gronie? Sofa Carmen 3DL posiada wszystkie cechy, które są niezbędne do spełnienia tej funkcji. Na pierwszy rzut oka ta smukła kanapa, która mimo przestronnej powierzchni wypoczynkowej, zabiera stosunkowo niewiele miejsca, nie wydaje się szczególnie wygodna. Pozory w tym przypadku mylą!

Potencjał tkwi w odpowiednim wypełnieniu poduszek

Smukłe podłokietniki, niezbyt szerokie siedzisko powodują, że sofa Carmen 3DL zmieści się na niewielkich powierzchniach – małym pokoju gościnnym, kawalerce, mikroskopijnej sypialni. Kompaktowe wymiary bynajmniej nie sprawiają, że mebel jest niepraktyczny i niewygodny. Sprężyny faliste na siedzisku pracują pod ciężarem siedzącej osoby, dzięki czemu nigdy nie będzie Ci za twardo. Z kolei pianka wysokoelastyczna HR wypełniająca wszystkie poduszki sprawia, że siedzi się na nim nieprawdopodobnie elastycznie, a ciało jest otulone z każdej strony.

Każdy się zakocha w klasycznej bryle

Zbyt przekombinowana bryła mebla może spowodować, że po kilku sezonach wyjdzie on z mody, albo na miejscu okaże się, że zupełnie nie pasuje do wnętrza. Dlatego zawsze bezpiecznie jest postawić na klasyczny i prosty design. Sofa Carmen 3DL jest uniwersalna. Jeżeli znudzi Ci się w salonie, bez problemu możesz przenieść ją np. do sypialni gościnnej. W każdym otoczeniu będzie prezentowała się równie dobrze i elegancko. Nie oznacza to, że jest nijaka. Zdecydowana linia zakończona skośnymi i nowoczesnymi nóżkami zapada w pamięć!

Pozostałe walory praktyczne

Wymiary sofy Carmen 3DL są niepozorne, a mimo to dają duże możliwości zastosowania mebla. Automatyczny system rozkładania przy użyciu jednego ruchu zmienia ją w przestronne łóżko. Sprytnie ukryty pojemnik na pościel może pełnić dwojaką funkcję – zgodnie z nazwą miejsca na chowanie pościeli lub dodatkowego schowka na przedmioty, które zawsze chcesz mieć pod ręką. Przekonaj się, że takie połączenie jest niezwykle praktyczne.