Materace

Estrella materac kieszonkowy Estrella materac kieszonkowy
Najczęściej kupowany

Hit cenowy

Promocja

Estrella materac kieszonkowy

od 725 zł
od 907 zł
Jamajka H3 materac kieszonkowy Jamajka H3 materac kieszonkowy
Najczęściej kupowany

Hit cenowy

Promocja

Jamajka H3 materac kieszonkowy

od 790 zł
od 988 zł
Amsterdam materac kieszonkowy Amsterdam materac kieszonkowy
Najczęściej kupowany

Hit cenowy

Promocja

Amsterdam materac kieszonkowy

od 908 zł
od 1135 zł
Venus Multi Pocket materac kieszonkowy Venus Multi Pocket materac kieszonkowy
Najczęściej kupowany

Hit cenowy

Promocja

Venus Multi Pocket materac kieszonkowy

od 1398 zł
od 1748 zł

Każdy lubi się porządnie wyspać. W końcu to naturalna potrzeba naszego organizmu – bez snu człowiek nie byłby w stanie długo funkcjonować w dobrym zdrowiu. Bezsenność może prowadzić do rozdrażnienia, problemów z koncentracją, a nawet do obniżenia odporności na infekcje. Żeby się dobrze wyspać, należy stworzyć ku temu odpowiednie warunki – zawsze pomoże w tym wygodny materac. Jak wybrać odpowiedni materac do swoich potrzeb?

Zalety dobrego materaca

Dobry materac to rzecz nie do przecenienia w normalnym funkcjonowaniu. Każdy od czasu do czasu potrzebuje go wymienić – czy to z powodu zakupu nowego łóżka, czy nadmiernej eksploatacji wcześniejszego materaca. Ważne jest to, by ten wybór starannie przemyśleć i wybrać taki, który okaże się najlepiej dostosowany. Jakie znaczenie mają właściwie dobrane materace?

Dbają o Twój kręgosłup, kup dobry materac

Nie należy zapominać o tym, że komfort snu oddziałuje na całe Twoje zdrowie, a postawa, jaką wtedy przyjmujesz, wywiera wpływ na Twój kręgosłup. Źle dobrany materac sprawi, że będzie Ci się spało niewygodnie, będziesz budził się zmęczony, a Twoje plecy będą bardzo boleć – nie warto skazywać się na tego rodzaju dyskomfort. Dopasuj miękkość i sprężystość materaca do swoich potrzeb.

W naszej ofercie znajdziesz idealne materace, które zadbają o Twoje ciało. Jeden z najlepszych na rynku to materac Viscogreen. Jego termoelastyczny materiał jest wyprodukowany z włoskich pianek pochodzenia naturalnego. Cechują go właściwości antybakteryjne oraz walory ortopedyczne. Taki produkt jest także polecany dla osób chorych na astmę oraz uczulonych na lateks.

Natomiast dla tych, którzy potrzebują silnego podparcia dla stawów kolanowych oraz odcinka lędźwiowego świetną propozycją jest materac Swiss Magic, wykonany w 100% ze szwajcarskiej piany AventOZ. Ten materiał optymalnie dopasowuje się do kształtu ciała.

Dobry materac poprawi jakość Twojego snu

Jeśli jest Ci wygodnie, nic nie uwiera ani nie powoduje boli, wówczas jest Ci o wiele łatwiej znaleźć wygodną pozycję do spania. To dzięki temu nie będziesz miał problemów z zaśnięciem i istnieje większa szansa na to, że zapadniesz w głęboki sen. Komfortowy materac ma tu kluczowe znaczenie. Powinien dostosowywać się do Twojego ciała, dawać podparcie dla kręgosłupa oraz zapewniać odpowiednią wentylację.

Nasz sklep posiada materace dwustronne – o dwóch stopniach twardości (twardej i średnio twardej). Dzięki takiej właściwości możesz dostosowywać stronę materaca do swojej aktualnej potrzeby. Ponadto poszukując najbardziej wygodnej bazy do spania, zwróć uwagę na rodzaje wkładów. Mamy dostępne materace m.in. sprężynowo-piankowe, sprężynowo-lateksowo-kokosowe, ze sprężyną typu bonnel, z pianki termoelastycznej i wiele innych. Dobrze również przyjrzeć się wersjom hipoalergicznym, antybakteryjnym, w których panuje naturalne PH oraz temperatura zbliżona do naturalnej.

Sprawdź naszą ofertę materacy

W naszej ofercie materacy znajdziesz produkty wyłącznie najwyższej jakości. Przykładem takiego nowoczesnego wyposażenia z wysokiej półki jest materac Airgel. Charakteryzuje się on wyjątkową przewiewnością oraz sprężystością. To za sprawą elastycznej pianki ELIOCELL, która posiada dodatkowo właściwości bakteriobójcze oraz dzięki piance Airgel o wysokiej zdolności wymiany ciepła na jego powierzchni.

Natomiast dla rosnącej populacji alergików na świecie świetnym rozwiązaniem będzie materac Antibacterial. Jest on również szczególnie polecany młodzieży. To produkt wykonany z pianki trwale dezynfekowanej za pomocą środka Sanitized, który likwiduje zarodniki w kurzu oraz w pyłkach roślin.

Zróżnicowane pod względem rozmiarów, wypełnienia, a także stopnia twardości i sprężystości materace dają szerokie możliwości doboru najwygodniejszego podłoża do spania.  Dzięki temu łatwiej dopasujesz je pod swoje własne upodobania i potrzeby, a problemy ze snem przestaną Ci dokuczać lub – przynajmniej – poważnie się zmniejszą, jeśli wcześniej były powodowane przez niewygodę. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Z nami szybko zapomnisz o bezsenności.