Lustra do sypialni

Porti 80 lustro Dąb Antyczny Porti Dąb Antyczny Porti 80 lustro Dąb Antyczny
Promocja

Porti 80 lustro Dąb Antyczny

566 zł
629 zł
Szerokość 110 cm, Wysokość 64 cm, Głębokość 4 cm
Velvet 80 lustro Velvet Dąb Rustykalny Velvet 80 lustro
Promocja

Velvet 80 lustro

od 712 zł
od 792 zł
Szerokość 139 cm, Wysokość 70 cm, Głębokość 4 cm
Velvet 81 lustro Velvet Dąb Rustykalny Velvet 81 lustro
Promocja

Velvet 81 lustro

576 zł
640 zł
Szerokość 105 cm, Wysokość 70 cm, Głębokość 4 cm
Desjo 30 lustro Desjo Desjo 30 lustro
Promocja

Desjo 30 lustro

216 zł
240 zł
Szerokość 118 cm, Wysokość 70 cm, Głębokość 3 cm
Cortina CNAG03 lustro Cortina Cortina CNAG03 lustro
Promocja

Negocjuj cenę

Cortina CNAG03 lustro

289 zł
329 zł
Szerokość 93 cm, Wysokość 72 cm, Głębokość 4 cm
Provance PRO065 lustro Provance Provance PRO065 lustro
Negocjuj cenę

Rabat w koszyku

Provance PRO065 lustro

1270 zł
Szerokość 136 cm, Wysokość 79 cm, Głębokość 6 cm

Trudno wyobrazić sobie dom bez lustra. Może przybierać ono różne formy – odrębnego akcesorium powieszonego na ścianie, elementu wbudowanego w drzwi szafy czy też ruchomego dodatku. W zależności od pomieszczenia, w którym ma się znaleźć, może cechować się różnymi rozmiarami oraz oprawami. Lustra łazienkowe najczęściej sięgają klatki piersiowej, eksponując przede wszystkim twarz i rozciągając się na duża część ściany. To kwestia funkcjonalności – w ten sposób przeglądać się w nich może nie jedna, a kilka osób, a przygotowanie makijażu i fryzury jest znacznie ułatwione. W przypadku luster do sypialni, proporcje są zazwyczaj odwrotne. Najczęściej są one długie i węższe, niż łazienkowe, aby wyeksponować sylwetkę i cały outfit, zamiast jego część.

Lustra do sypialni – sposób na optyczne powiększenie wnętrza

Aspekt funkcjonalny luster do sypialni jest niezwykle ważny. Nie należy jednak zapominać również o ich roli w aranżacji wnętrz. Wiele luster cechuje się dużymi walorami dekoracyjnymi. Ponadto, ich wykorzystanie pozwala z wykorzystaniem optyki zwiększać wrażenie przestrzenności wnętrza. Wystarczy umieścić akcesorium na odpowiedniej ścianie, aby optycznie je wydłużyć czy poszerzyć.

Duże lustra do sypialni w różnych wariantach

W naszym sklepie znajdziesz szeroki przekrój luster do sypialni w różnych wariantach. Oferujemy modele wiszące i stojące w wielu rozmiarach – od dużych po niewielkie. Mogą przybierać różne kształty – od typowych prostokątnych po okrągłe, lub też bardziej fantazyjne, jak na przykład łezki. Choć sama tafla lustra pełni rolę funkcjonalną, odbijając światło, jego oprawa może być na tyle dekoracyjna, by stanowić atrakcyjny dodatek do wnętrza. Przykładem są duże lustra okrągłe i prostokątne w ramach stylizowanych na barokowe, o misternym zdobieniu. Osobom, lubiącym tworzyć doskonale skomponowane outfity, polecamy z kolei stojące lustra na stojaku z możliwością regulacji kąta odbicia. To znacznie bardziej elastyczne rozwiązanie niż lustro wbudowane w drzwi szafy.