Łóżka tapicerowane

Livorno 66 łoże 160 Livorno Livorno 66 łoże 160

Livorno 66 łoże 160

od 1774 zł
Szerokość 165 cm, Wysokość 100 cm, Głębokość 210 cm

Elementem, bez którego trudno jest sobie wyobrazić sypialnie, jest łóżko. Stanowi integralną część nocnego pokoju i stanowi podstawę wypoczynku i relaksu. Spośród wielu rodzai mebli sypialnianych wyróżniają się łóżka tapicerowane. Dlaczego są ciekawym rozwiązaniem w nowoczesnej sypialni?

Co wziąć pod uwagę projektując sypialnie

Około 30% swojego życia człowiek poświęca na sen. Ma on służyć regeneracji i nabraniu sił. Dlatego sypialnia nie może być miejscem, w którym nie da się odpoczywać. Odpowiedni dobór mebli ma fundamentalne znaczenie. Łóżka tapicerowane do sypialni jednocześnie zapewniają odpowiedni komfort wypoczynku, ale też zdobią pomieszczenie swoim designem. Można zdecydować się na rozwiązania posiadające schowek na pościel, szuflady boczne, ale też pozbawione dodatków.

Obicie konkretnych modeli można dobrać według własnego gustu. Dzięki temu istnieje możliwość zapewnienia sobie odpowiednich dodatków zachowanych w jednolitym stylu. Niektóre modele z konkretnych kolekcji łączone są z szafkami nocnymi, czy komodami, dzięki czemu zachowują jednolity design. Podchodząc do aranżacji wnętrza w ten sposób, sypialnia nabierze indywidualnego charakteru, który będzie zapewniał osobom w niej przebywającym to, co najważniejsze.

Dlaczego wybrać łóżko tapicerowane

Niekwestionowaną zaletą łóżka tapicerowanego do sypialni jest jego niepowtarzalny styl. Ani klasyczne rozwiązania, ani meble z płyty MDF nie zapewniają takiego designu, jak obicia tapicerowane. Warto zwrócić uwagę na ich szeroki wybór materiałowy i kolorystyczny. W zależności od modelu można wybierać w przeszło 40. pokryciach. Również rozmiar danego łóżka może być dostosowany do osobistych preferencji.

Takim łóżkiem jest, chociażby „Casandra łóżko tapicerowane z pojemnikiem”. Występuje w 4. wariantach wielkości i posiada pojemnik na pościel. Wysokość całkowita to 90 cm. Zainstalowano w nim świetny stelaż drewniany wykonany z 32 elementów nośnych. Odpowiednia twardość materaca pozwoli na skompletowanie rewelacyjnego modelu do każdej sypialni.