Łóżka kontynentalne

Brak produktów dla wybranych kryteriów

Przygotowując się do aranżacji wymarzonej sypialni, większość osób zaczyna od wyboru właściwego dla siebie łóżka. I tutaj ich mnogość może być przytłaczająca. Dlatego trzeba wiedzieć czego szukać. Na co należy zwrócić uwagę dokonując wyboru?

Jaki rodzaj łóżka będzie odpowiedni?

Istnieją dwa czynniki decydujące o wyborze odpowiedniego miejsca do spania. Po pierwsze są to wymiary pomieszczenia i ergonomia konkretnego modelu. Jeśli pomieszczenie jest małe, trzeba bardzo dobrze rozplanować umiejscowienie mebli. Jednak nawet w tym przypadku dobrze sprawdzają się łóżka kontynentalne do sypialni. Jeśli chodzi o właściwe wykorzystanie przestrzeni, można w nich zmieścić naprawdę wiele podręcznych rzeczy. Istnieją warianty wyposażone w szuflady frontalne, boczne i unoszone do góry stelaże.

Modele kontynentalne są szczególnie popularne w Ameryce i Skandynawii. Moda ta bardzo śmiało jednak wkracza również do Polski. Dzięki temu można nadać wnętrzu swojej sypialni rewelacyjny klimat, który do tej pory był niedostępny. Na czym polega fenomen łóżka kontynentalnego do sypialni?

Rewelacyjna wygoda dzięki wielu materacom!

Standardowe łóżka kontynentalne są wyposażone w jeden materac o dowolnie wybranej przez Klienta grubości. Jednak w modelach kontynentalnych świetne jest to, że zostały wyposażone w dwa lub trzy materace leżące na sobie. Są one od siebie niezależne i zapewniają idealne utrzymanie ciała podczas wypoczynku. W ten sposób odpoczynek nabiera zupełnie innego wymiaru i jakości.

Wykorzystanie kilku materaców skutkuje podniesieniem łóżka. Ma to istotne zalety dla wszystkich użytkowników a szczególnie dla osób starszych. Łóżka kontynentalne do sypialni są skonstruowane w ten sposób, aby można było wygodnie się na nie położyć z pozycji półstojącej. Modelami zasługującymi na szczególne uznanie są „Kira”, „Madryt”, a także „Pixi”. Posiadają bardzo wygodnie podnoszone stelaże i pojemne schowki. Dodatkowo ich pokrycie można dostosować do osobistych preferencji, wybierając w dziesiątkach dostępnych w sklepie odcieni.