Sinus 3FBA kanapa Libro

Sinus 3FBA kanapa

Sinus 3FBA kanapa
Sinus 3FBA kanapa
Sinus 3FBA kanapa
Sinus 3FBA kanapa
Sinus 3FBA kanapa
Sinus 3FBA kanapa
Negocjuj cenę

Rabat w koszyku

3199
Szerokość 202 cm, Wysokość 97 cm, Głębokość 103 cm
Wybierz Tkaninę
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 4-5 tygodni* ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Kanapa z funkcją spania, pojemnikiem na pościel i wspomaganiem rozkładania

  • pianka wysokoelastyczna HR
  • pojemnik na pościel
  • sprężyny bonelowe
  • sprężyny faliste
  • wspomaganie rozkładania
  • powierzchnia spania 202x160 cm
  • wymaga samodzielnego montażu.

Producent mebli tapicerowanych Libro, który w swojej ofercie posiada m.in. kanapę Sinus 3FBA, w swojej ofercie posiada produkty charakteryzujące się nowoczesnym wzornictwem, nowatorskimi rozwiązaniami, a także funkcjonalnością. Do wykończenia mebli używane są surowce i materiały wysokiej jakości, bezpieczne dla środowiska. Wszystko to w korzystnej cenie.

Czym wyróżnia się kanapa Sinus firmy Libro?

Kanapa modelu Sinus ze względu na swoją użytkowość i rozmiary stanowi idealne rozwiązanie do mniejszych wnętrz. To, co szczególnie uwidacznia się przy pierwszej styczności z produktem to pikowanie wykonane na siedzisku i poduszkach pełniących funkcję oparcia. Wykonano je z piankowych formatek, dzięki czemu przy siadaniu lekko się poddają.

Lekkość bryły zapewniają wysokie, chromowane nóżki w srebrnym kolorze o ciekawym kształcie.

Dużym atutem kanapy Sinus 3FBA są liczne opcje obicia mebla. Mnogość materiałów, jak i ich kolorów sprawia, że bez trudu model Sinus dopasuje się do wybranego wystroju wnętrza.

Sofa posiada 202 cm szerokości, 103 cm głębokości oraz 97 cm wysokości. Dużym atutem jest tutaj duża powierzchnia spania: 202cmx160cm.

Funkcjonalność i praktyczność modelu Sinus — atuty kanapy Libro

Kanapa jest rozkładana, dzięki czemu uzyskuje się dodatkową powierzchnię do spania. Udogodnieniem jest również pojemna przestrzeń na pościel, wykonana z płyty laminowanej.

Sofa rozkłada się i składa cicho, bez trudu, dzięki zastosowanym wspomagaczom.

Wykonanie mebla z wysokiej jakości pianki wysokoelastycznej HR zapewnia wysoki komfort spania. Dodatkowe wzmocnienia w postaci podwójnego sprężynowania sprężynami bonelowymi i sprężynami falistymi gwarantuje wieloletnie użytkowanie kanapy.

Wszystkie atuty kanapy Sinus firmy Libro sprawiają, że produkt en jest idealnym wyborem dla osób, które szukają rozwiązań łączących ciekawy wygląd mebli, wysoką jakość zastosowanym materiałów, komfort użytkowania, niewielkie rozmiary, lekką konstrukcję bryły, a także designerskie zdobienia. Elegancja kanapy pozwala na jej zastosowanie w salonach, pokojach dziennych, sypialniach lub pokojach aranżowanych na gabinet.