Lima narożnik Libro

Lima narożnik

Lima narożnik
Lima narożnik
Lima narożnik
Lima narożnik
Negocjuj cenę

Rabat w koszyku

3709
Szerokość 246 cm, Wysokość 90 cm, Głębokość 169 cm
Wybierz Tkaninę
Wybierz Stronę Narożnika
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 4-5 tygodni* ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel

  • sprężyny bonelowe
  • sprężyny faliste
  • pojemniki na pościel
  • wspomaganie rozkładania
  • funkcja spania o powierzchni 212x142 cm

Kompaktowy, ładny i wygodny narożnik Lima stworzony przez markę Libro to dobry wybór do każdego domu czy mieszkania, także do kawalerki. Posiadający wygodną funkcję spania, szybko stanie się sercem każdego salonu. Zastąpi Ci łóżko i będzie miejscem spotkań z Twoimi przyjaciółmi!

Jak zbudowany został narożnik Lima?

We wnętrzu narożnika Lima znajdziesz dwa rodzaje sprężyn: bonelowe i faliste. Dzięki temu model ten jest zdecydowanie bardziej wytrzymały i odporny na wgniecenia. To sprawia, że możesz na nim spędzać czas i nie obawiać się, że część siedziska ulegnie zapadnięciu i będzie wyglądać nieestetycznie! Ponadto taka konstrukcja sprawia, że Twoje plecy będą mogły odpocząć, gdy usiądziesz na tym właśnie narożniku. Model postawiony jest na elegancko wyglądających nóżkach, które zostały wykonane w neutralnym kolorze. Dzięki temu dopasujesz go do wielu wnętrz!

Narożnik z funkcją spania to Lima!

Lima to narożnik z wygodną funkcją spania. Posiada wspomaganie rozkładania, dlatego ten proces nie będzie dla Ciebie najmniejszym problemem. Posiada także pojemnik na pościel, co oznacza, że nie zajmie Ci ona cennego miejsca w szafach, bądź innym miejscu. Dzięki temu świetnie sprawdzi się on zarówno w roli łóżka, np. w małej kawalerce, jak i w roli wygodnego miejsca do spania dla Twoich gości. Wielkość powierzchni, na której będziesz mógł się wyspać, to 212 × 142 cm, dzięki czemu bez problemu pomieszczą się na niej dwie dorosłe osoby.

Spersonalizuj swoje zamówienie i wybierz kolor

Model ten może mieć tapicerkę w wielu różnych kolorach, od stonowanego beżu, aż po wyrazisty, morski niebieski. To pozwala na personalizację narożnika i dopasowanie go do swojego wnętrza. Ponadto jest dostępny w wersji prawo- lub lewostronnej, dlatego zmieści się do wielu pomieszczeń. To jednak sprawia, że Lima to model dostępny przede wszystkim na zamówienie. Okres oczekiwania wynosi 8 tygodni. Zostanie on dostarczony pod Twój dom w paczkach do samodzielnego montażu.


Wymaga samodzielnego montażu.