Elbrus narożnik Libro

Elbrus narożnik

Elbrus narożnik
Elbrus narożnik
Elbrus narożnik
Elbrus narożnik
Elbrus narożnik
Elbrus narożnik
Elbrus narożnik
Elbrus narożnik
Elbrus narożnik
Elbrus narożnik
Elbrus narożnik
Elbrus narożnik
Elbrus narożnik
Elbrus narożnik
Negocjuj cenę

Rabat w koszyku

6429
Dostawa GRATIS
Szerokość 267 cm, Wysokość 85/104 cm, Głębokość 230 cm
Wybierz Tkaninę
Wybierz Stronę Narożnika
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 4-6 tygodni* ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Narożnik - kanapa narożna

  • Szerokość 267 cm, wysokość 85/104 cm, głębokość 230 cm
  • sprężyny bonelowe
  • wybór nici ozdobnych na ostatnim zdjęciu
  • sprężyny faliste
  • pianka wysokoelastyczna HR
  • pas tapicerski
  • pojemnik na pościel
  • wspomaganie rozkładania
  • regulowane zagłówki
  • funkcja spania o powierzchni 200x140 cm

Wymaga samodzielnego montażu.

Narożnik Elbus to doskonały wybór do przestronnego salonu. Sprawdzi się zarówno jako miejsce do spędzania czasu z całą rodziną, jak i wygodne miejsce do spania dla dwóch osób. Istnieje również możliwość wybrania dowolnej strony narożnika oraz wielu kolorów obicia. Dobrze wpasuje się więc do wielu różnorodnych wnętrz.

Jaka jest wielkość narożnika?

Narożnik Elbus jest szeroki na 267 cm. Siedzisko znajduje się na wysokości 85 cm, a oparcie na 104 cm. Jest głęboki na 230 cm. To więc naprawdę dość duża kanapa, która pomieści wszystkich członków rodziny. Funkcja spania posiada wielkość 200x140 cm, co jest jednym z klasycznych wymiarów dla dwuosobowego materaca.

Ponieważ narożnik ten jest przygotowywany dla klienta specjalnie na zamówienie, czas oczekiwania na niego wynosi od 10 do 13 tygodni. Istnieje jednak możliwość wyboru obicia z 52 różnych wersji kolorystycznych, dzięki czemu można bez problemu dopasować go do każdego wystroju wnętrza, niezależnie od jego stylu.

Jak wykonany jest narożnik?

Posiada sprężyny bonelowe. Zapewniają one jednolitą twardość na całej powierzchni, dostosowującą się do nacisku ciała. Dodatkowo zapewniają trwałość materaca oraz jego dobrą przepuszczalność powietrza, dzięki czemu nie zbiera się w nim wilgoć. Narożnik Elbus jest też częściowo wyposażony w sprężyny faliste.

Wykończony jest pasem tapicerskim i wypełniony wysokoelastyczną piankę HR. Użytkowanie tego narożnika jest na dodatek wyjątkowo proste. Mimo swojej dość dużej masy, rozkładanie go nie sprawia najmniejszych problemów, dzięki wspomaganiu, które jest wbudowane w jego mechanizm. Ta kanapa zawiera także regulowane zagłówki, dzięki którym można dopasować ją do swoich własnych preferencji. To bez wątpienia mebel, na którym da się wygodnie spędzać wolne chwile.

Producentem tej kanapy jest firma Libro, istniejąca na rynku produkcji mebli od 1990 roku. Jest profesjonalną marką, której ufa wielu klientów w Polsce i Europie. Dlatego wybierając narożnik Elbrus można być pewnym wysokiej jakości jego wykonania.