Chester sofa Libro

Chester sofa

Chester sofa
Chester sofa
Chester sofa
Chester sofa
Negocjuj cenę

Rabat w koszyku

3109
Dostawa GRATIS
Szerokość 203 cm, Wysokość 85 cm, Głębokość 107 cm
Wybierz Kolor Nóżek
Wybierz Tkaninę
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 4-6 tygodni* ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel

  • sprężyny faliste
  • sprężyny bonellowe
  • pojemnik na pościel
  • wspomaganie rozkładania
  • funkcja spania o powierzchni 203x160 cm
  • wymaga samodzielnego montażu

Sofa Chester idealnie sprawdzi się w każdym niewielkim mieszkaniu, ale nie tylko. Dzięki niej będziesz mógł się wygodnie wyspać, a w ciągu dnia spędzić czas z bliskimi osobami. To doskonałe rozwiązanie do wszystkich kawalerek, czy biur bądź osobistych gabinetów, w których przyjmujesz swoich klientów.

Z czego została wykonana sofa Chester?

We wnętrzu sofy Chester znajdziesz zarówno sprężyny faliste, jak i bonellowe. Takie połączenie sprawia, że jest ona znacznie trwalsza i znacznie wygodniejsza od modeli, które posiadają tylko jeden rodzaj sprężyn. To sprawia również, że model ten zapewnia idealne podparcie dla zmęczonych pleców. Jej szerokość to 203 cm, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w przypadku niezbyt dużych pomieszczeń. Wysokość 85 cm i głębokość 107 cm sprawią zaś, że siadanie na niej będzie po prostu bardzo komfortowe, przez co szybko stanie się ona Twoim ulubionym miejscem do spędzania czasu po pracy.

Sofa Chester  również doskonałe łóżko!

Ta sofa może również pełnić rolę wygodnego łózka. Posiada ona pojemnik na pościel, dzięki czemu bez problemu zmieścisz w niej kołdrę i poduszki. To pomoże Ci w zaoszczędzeniu miejsca. Dodatkowo ma wspomaganie rozkładania, dlatego nadaje się również dla osób starszych, bądź mających problemy z dźwiganiem ciężarów. Funkcja spania ma powierzchnię 203 × 160 cm, co oznacza, że bez problemu wyśpią się na niej dwie dorosłe osoby. Model ten może być więc zarówno dobrym miejscem do spania na co dzień, jak i dodatkowym łóżkiem dla gości, którzy będą Cię czasem odwiedzać. Ta sofa jest naprawdę niezastąpiona!

Zostanie wykonana specjalnie dla Ciebie

Sofa Chester zostanie wykonana specjalnie na Twoje zamówienie. Dzięki temu możesz wybrać zarówno kolor nóżek, jak i barwę tapicerki. W ofercie znajdziesz wiele przeróżnych tkanin, które będziesz mógł dobrać do swoich własnych potrzeb. Model wymaga samodzielnego montażu, jednak zostanie dostarczony bezpośrednio pod Twoje drzwi w ciągu 8 tygodni od złożenia zamówienia.