Arte narożnik Libro

Arte narożnik

Arte narożnik
Arte narożnik
Arte narożnik
Arte narożnik
Arte narożnik
Arte narożnik
Arte narożnik
Arte narożnik
Arte narożnik
Arte narożnik
Arte narożnik
Arte narożnik
Najczęściej kupowany

Negocjuj cenę

Rabat w koszyku

6169
Dostawa GRATIS
Szerokość 284 cm, Wysokość 74/97 cm, Głębokość 200 cm
Wybierz Kolor Nóżek
Wybierz Tkaninę
Wybierz Stronę Narożnika
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h
Czas realizacji 4-5 tygodni* ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel

  • bonell kieszonkowy
  • sprężyny faliste
  • pas tapicerski
  • wysokość nóżki 10 cm
  • wspomaganie rozkładania
  • pojemnik na pościel
  • regulowane zagłówki
  • nowoczesny wygląd
  • funkcja spania o powierzchni 210x140 cm

Ten wygodny narożnik pomieści całą dużą rodzinę. Model Arte został stworzony przez markę Libro. Dostępny w wielu kolorach, posiada funkcję spania i stanie się sercem każdego salonu. To na nim będziesz mógł spędzać czas po pracy, czytając książkę lub oglądając ulubiony serial.

Jak zbudowany jest narożnik Arte?

Wewnątrz narożnika Arte znajdziesz bonell kieszonkowy oraz sprężyny faliste. Takie połączenie sprawia, że materac jest wygodny i nie odkształca się. Dzięki temu ten mebel będzie wyglądał dobrze przez wiele długich lat! Ma także regulowane zagłówki, co jeszcze bardziej podwyższa komfort użytkowania. Właśnie dlatego spędzanie czasu z rodziną na tym narożniku będzie dla Was wszystkich czystą przyjemnością. Wysokiej jakości elementy to wysoki komfort odpoczywania i wspólnego relaksu! Wielkość tego mebla to 284 × 74/97 × 200 cm.

Narożnik, na którym po prostu się wyśpisz

Dzięki wygodnej funkcji spania na tym narożniku możesz również spać! Dzięki temu zastąpi Ci łóżko bądź będzie pełnić rolę dodatkowego posłania dla gości. Model posiada pojemnik na pościel, dzięki czemu zmieszczenie kołdry czy poduszki wewnątrz nie będzie najmniejszym problemem. Dodatkowo wyposażony jest we wspomaganie rozkładania. To sprawia, że nawet osoba mająca np. problemy z podnoszeniem ciężarów, dziecko bądź osoba starsza, nie będzie miała najmniejszych kłopotów z poradzeniem sobie z nim. Funkcja spania ma powierzchnię 210 × 140 cm, dzięki czemu na narożniku Arte wyśpią się wygodnie dwie dorosłe osoby.

Ile będziesz musiał czekać na narożnik Arte?

Narożnik Arte jest dostępny w wielu obiciach. Niektóre z nich są jednak dostępne od ręki. Wtedy model zostanie wysłany do Ciebie w ciągu 48 godzin. Jednak, jeśli nie ma go na stanie, czas oczekiwania będzie wynosił ok. 6 tygodni, ponieważ zostanie on dostarczony prosto pod Twój dom. Ponieważ jest transportowany w paczkach do samodzielnego montażu, będziesz musiał złożyć go zgodnie z dołączoną instrukcją. Nie zajmie Ci to jednak wiele czasu i szybko będziesz mógł cieszyć się bardzo wygodnym narożnikiem!


Wymaga samodzielnego montażu.