Story SO08 łóżko z materacem Lenart Meble

Story SO08 łóżko z materacem

Story SO08 łóżko z materacem
Story SO08 łóżko z materacem
Story SO08 łóżko z materacem
Story SO08 łóżko z materacem
Story SO08 łóżko z materacem
Story SO08 łóżko z materacem
Story SO08 łóżko z materacem
Story SO08 łóżko z materacem
1169
Szerokość 104 cm, Wysokość 86 cm, Głębokość 209 cm
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 48h po potwierdzeniu dostępności

Opis

Łóżko młodzieżowe z materacem STORY SO 08

  • szerokość 102 cm
  • wysokość 86 cm
  • głębokość 211 cm
  • w komplecie z materacem bonellowym na drewnianej ramie  wymiarze 90 x 200 cm
  • wysokość materaca 18 cm
  • opcjonalnie szuflada na pościel SO09
  • kolor biały lub dąb nash
  • meble w paczkach do samodzielnego montażu

Czym byłaby sypialnia dziecka bez wygodnego łóżka? Łóżko dla dziecka to jeden z najważniejszych elementów wystroju każdego dziecięcego pokoju, dlatego warto zadbać o to, by było ono dobrej jakości. Udany sen dziecka to bowiem gwarancja produktywnego przyszłego dnia. Łóżko Story SO 08 na pewno pozwoli na długi i relaksujący sen, a oprócz tego prezentuje się naprawdę dobrze.

Sprawdzony producent uznany przez profesjonalnych krytyków

Lenart Meble to firma z niemal trzydziestoletnim doświadczeniem, która wyrosła z rodzinnego przedsiębiorstwa. Od samego początku stawiali oni na dynamiczny rozwój, dzięki czemu zdobyli uznanie wielu klientów. Obecnie stawiają na najnowsze technologie, także w obszarze logistyki i kursów dla pracowników, dzięki czemu standard ich usług stale rośnie. Odzwierciedlają to zdobywane przez nich nagrody, między innymi Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich w 2020 r. czy dwukrotny Diament Meblarstwa 2021.

Wytrzymała rama i możliwość dokupienia specjalnej szuflady

Podstawą łóżka młodzieżowego z materacem STORY SO 08 jest rama z płyty meblowej zabezpieczona przed zniszczeniami i pomalowana na biało. Urozmaiceniem są elementy w kolorze naturalnego dębu, dzięki czemu całość prezentuje się oryginalnie i nowocześnie. Wysoka funkcjonalność, na którą składają się optymalne rozmiary i obecność wysokiego zagłówka, może być dodatkowo podniesiona przez specjalną szufladę do osobnego dokupienia. Całość stanowi wyjątkowy zestaw, który na pewno warto mieć w sypialni swojego dziecka.

Wygodny materac w komplecie – ograniczenie ponoszonych kosztów

Większość łóżek to tylko rama, do której osobno trzeba dokupić specjalny materac. Cały koszt znacznie wówczas wzrasta i może stanowić nawet dwukrotnie większą wartość. Jeśli chcesz uniknąć problemów tego typu, postaw na model w komplecie z materacem. Łóżko młodzieżowe z materacem STORY SO 08 to wytrzymała rama i wygodny materac bonellowy. Optymalne rozmiary 90 x 200 cm będą odpowiednie dla większości dzieci, a klasyczna miękkość sprawia, że wysypiają się na nim zarówno szczupłe, jak i nieco tęższe nasze pociechy.

Jeśli potrzebujesz sprawdzonego sklepu z meblami, to nie musisz dalej szukać! W naszej ofercie znajdziesz najlepsze modele renomowanych producentów, a wszystko dostarczamy szybko i bez szwanku.

Zobacz inne kategorie mebli dziecięcych i dla młodzieży.