Lampy podłogowe

Brak produktów dla wybranych kryteriów

Podkreśl piękno aranżacji swojego mieszkania z lampą podłogową. Zwiększ funkcjonalność pomieszczeń i dodaj w nich nieco więcej światła. Lampa podłogowa może przydać się szczególnie wtedy, gdy zależy Ci na odpowiednim nastroju lub dobrym oświetleniu tylko wybranego fragmentu salonu. Idealnie sprawdzi się w sypialni czy kąciku do czytania ulubionych książek. Lampy podłogowe spełnią swoją praktyczną funkcję również jako dodatkowe oświetlenie stołu czy biurka. Do tego będą atrakcyjnym dodatkiem dekoracyjnym.

Praktyczne lampy podłogowe w nowoczesnym stylu

Sprawdź nasz bogaty asortyment lamp podłogowych i ciesz się możliwością wyboru. Wybierz swoją lampę podłogową idealnie pasującą do aranżacji mieszkania. Znajdziesz tutaj lampy podłogowe, które wpasują się w klasyczne i nowoczesne wnętrza. Materiały, z jakich zostały wykonane oferowane przez nas lampy stojące, to między innymi: metal, drewno i tworzywo sztuczne.

Niezwykłe oświetlenie pomieszczeń i lampy stojące

Mocnym akcentem każdego pomieszczenia jest jego oświetlenie. Lampa stojąca jest tym elementem wystroju, dzięki któremu możesz uzyskać tzn. efekt WOW! Tworzy ona w pomieszczeniu przytulną i miłą atmosferę. Dostarcza również dodatkowego światła tam, gdzie jest ono potrzebne. Lampy stojące znajdą swoje zastosowanie w salonach, kuchni, jadalni, pokoju wypoczynkowym, pokoju dziecięcym, a nawet na tarasie czy balkonie w ciepłe, letnie wieczory.

Lampy podłogowe z abażurem, lampy podłogowe z regulowanym ramieniem

W naszej ofercie masz do wyboru lampy rzucające delikatne i rozproszone światło oraz lampy, które bardzo dobrze oświetlają punktowo. Podłogowa lampa z abażurem stworzy niepowtarzalny, ciepły klimat i da właśnie to rozproszone oświetlenie. Wybierz białe lub beżowe klosze, które nie blokują promieni światła i stwarzają wyjątkowy klimat. Lampy stojące z regulowanym ramieniem będą idealnie doświetlać punktowo wybrane przez nas miejsce.

Nowoczesne lampy podłogowe - lampy podłogowe do salonu

Oprócz klasycznych lamp, w naszej ofercie znajdziesz też lampy podłogowe o niezwykłych formach, designerskie i lampy podłogowe czarne - które są obecnie największym krzykiem mody. Takie lampy stojące przypominają małe dzieła sztuki. Stojąca lampa z powodzeniem może być również elementem dekoracyjnym wnętrza.