Provance PRO074 stół Krysiak Meble

Provance PRO074 stół

Provance PRO074 stół
Provance PRO074 stół
Provance PRO074 stół
Provance PRO074 stół
Negocjuj cenę

Rabat w koszyku

2640
Dostawa GRATIS
Szerokość 115 cm, Wysokość 77 cm, Głębokość 115 cm
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 6-7 tygodni/ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Stół okrągły

  • możliwość dokupienia wkładki PRO171
  • lite drewno (stara sosna)
  • meble w paczkach do samodzielnego montażu.
  • występujące w drewnie przebarwienia, sęki, ubytki i pęknięcia są zamierzonym celem projektanta i nie podlegają reklamacji.

Mimo że w wielu domach królują kwadratowe lub prostokątne stoły, to do niektórych wnętrz zdecydowanie bardziej nadają się okrągłe modele. Mniejsze rozmiary idealnie nadają się jako stoliki kawowe, zaś większe mogą świetnie służyć do przyjmowania gości oraz spożywania codziennych posiłków. Właśnie do tego świetnie nada się ten mebel marki Krysiak.

Najlepsze materiały pochodzenia naturalnego – gwarancja niepowtarzalności

Z domów naszych babć i wielowiekowych tradycji kojarzymy solidne meble wykonane z wytrzymałego drewna. Ten stół Provance PRO074 to odporna konstrukcja z litego sosnowego drzewa, a wszelkie naturalnie występujące w nich sęki lub ubytki to wynik naturalnego wzrostu i nie mają wpływu na jakość mebla. Dodają one tylko urody oraz wpływają na jego unikalność, ponieważ nie ma dwóch jednakowych kawałków drewna. Zyskujesz zatem gwarancję posiadania wyjątkowego produktu.

Wyjątkowy design i funkcjonalność twojego stołu

Stół Provance PRO074 charakteryzuje się ciekawym designem, polegającym na zestawieniu dwóch różnokolorowych fragmentów drewna, co tworzy ciekawy kontrast. Estetyczny wygląd to nie jedyna zaleta, ponieważ mebel łatwo można powiększyć za pomocą osobnej wkładki, dostępnej w ofercie naszego sklepu. Dzięki temu początkowe 115 cm średnicy zwiększa się do ponad 160 centymetrów, umożliwiając przyjęcie gości lub podanie dużego obiadu.

Solidność sprawdzonego producenta cieszącego się zaufaniem klientów

Producent tego stołu, marka Krysiak, to firma założona w latach dziewięćdziesiątych z pasji do wytwarzania solidnych, drewnianych mebli. Wielopokoleniowa tradycja przekłada się na najwyższą jakość ich produktów, gwarantując wykorzystanie naturalnych oraz przyjaznych dla środowiska surowców. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się produktami odpornymi na upływ czasu, a przy tym estetycznymi i eleganckimi.

Najlepsze meble od renomowanych producentów to główny cel powstania naszego sklepu. W jego ofercie gromadzimy dla Ciebie specjalne dobrane meble, aby każdy, kto zrobi u nas zakupy, cieszył się najwyższą jakością przez długi czas.