Moreno MOR060 witryna wisząca Krysiak Meble

Moreno MOR060 witryna wisząca

Moreno MOR060 witryna wisząca
Moreno MOR060 witryna wisząca
Moreno MOR060 witryna wisząca
Moreno MOR060 witryna wisząca
Negocjuj cenę

2141
Szerokość 79 cm, Wysokość 110 cm, Głębokość 35 cm
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 6-7 tygodni

Opis

Witryna wisząca 2-drzwiowa Moreno MOR060 Krysiak

  • oświetlenie LED w standardzie
  • front naturalna okleina z kłód starego dębu
  • korpus naturalna okleina dębowa
  • witryna zmontowana - nie wymaga montażu
  • występujące w drewnie przebarwienia, sęki, ubytki i pęknięcia są zamierzonym celem projektanta i nie podlegają reklamacji

Firma Meble Krysiak jest polską firmą, z wieloletnim doświadczeniem i tradycją. Swoją pozycję zawdzięcza przyjętym wysokim standardom produkcji i wykończeń mebli, dbając jednocześnie o ich estetykę i ciekawe rozwiązania projektowe. Firma w swoim działaniu wykazuje się zainteresowaniem nowoczesnymi trendami i technologią, oferując klientom meble wysokiej jakości.

Wyjątkowa trwałość, estetyka i wykonanie

Kolekcja Moreno odznacza się efektywnym połączeniem drewnianych oklein z elementami litego drewna, dając meble o wyjątkowej trwałości i wytrzymałości na uszkodzenia, wyróżniające się unikalnym wyglądem i ogólną estetyką.

To, co charakteryzuje kolekcję Moreno to gustowne połączenie ciemnej barwy aluminiowych ramek i uchwytów z okleiną w kolorze oleju naturalnego. Punktowe światło LED w standardzie wewnątrz witryny sprawia, że cała bryła mebla wygląda ponadczasowo i ciekawie.

Wisząca witryna Moreno to mebel, obok którego nie przechodzi się obojętnie

Frezowane brzegi, wybarwienia podkreślające unikalny wygląd, wysokiej jakości materiały — wszystkie te cechy sprawiają, że propozycja od firmy Krysiak przyciąga uwagę, ozdabiając każde wnętrze.

Model witryny wiszącej MOR.060 jest dwudrzwiowy. Funkcjonalny podział mebla na dwie części sprawia, że z jednej strony można schować za frontem z naturalnej okleiny wszelkie dokumenty lub cenne przedmioty, a z drugiej za przeszkleniami umieścić elementy dekoracyjne. Praktyczności tego rozwiązania dodaje wyposażenie witryny w samodomyk i dwie półki po każdej ze stron z płyty lub ze szkła.

Wyjątkowy charakter każdego wnętrza

Wisząca witryna idealnie sprawdzi się w salonie, gabinecie, biurze, jak i pokoju dziennym, a nawet kuchni. Stylem pasuje do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych, nadając im charakteru lub stanowiąc główny walor dekoracyjny. Wymiary 79 cm szerokości, 35 cm głębokości i 110 cm wysokości pozwolą wkomponować mebel nawet w niewielkie przestrzenie.

Ze względu na wykorzystanie naturalnych surowców, łączonych z naturalną okleiną, otrzymuje się zróżnicowane odcienie z delikatnymi sękami i rysami. Nierówności nie są wadą, a celowym zabiegiem projektanta i nie podlegają reklamacji, aczkolwiek odchylenia z pewnością nadają meblowi uroku.