Moreno MOR060 witryna wisząca Krysiak Meble

Moreno MOR060 witryna wisząca

Moreno MOR060 witryna wisząca
Moreno MOR060 witryna wisząca
Moreno MOR060 witryna wisząca
Moreno MOR060 witryna wisząca
Negocjuj cenę

Rabat w koszyku

2141
Dostawa GRATIS
Szerokość 79 cm, Wysokość 110 cm, Głębokość 35 cm
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Czas realizacji 6-7 tygodni/ZAPYTAJ O DODATKOWY RABAT!

Opis

Witryna wisząca 2-drzwiowa Moreno MOR060 Krysiak

  • oświetlenie LED w standardzie
  • front naturalna okleina z kłód starego dębu
  • korpus naturalna okleina dębowa
  • witryna zmontowana - nie wymaga montażu
  • występujące w drewnie przebarwienia, sęki, ubytki i pęknięcia są zamierzonym celem projektanta i nie podlegają reklamacji

Firma Meble Krysiak jest polską firmą, z wieloletnim doświadczeniem i tradycją. Swoją pozycję zawdzięcza przyjętym wysokim standardom produkcji i wykończeń mebli, dbając jednocześnie o ich estetykę i ciekawe rozwiązania projektowe. Firma w swoim działaniu wykazuje się zainteresowaniem nowoczesnymi trendami i technologią, oferując klientom meble wysokiej jakości.

Wyjątkowa trwałość, estetyka i wykonanie

Kolekcja Moreno odznacza się efektywnym połączeniem drewnianych oklein z elementami litego drewna, dając meble o wyjątkowej trwałości i wytrzymałości na uszkodzenia, wyróżniające się unikalnym wyglądem i ogólną estetyką.

To, co charakteryzuje kolekcję Moreno to gustowne połączenie ciemnej barwy aluminiowych ramek i uchwytów z okleiną w kolorze oleju naturalnego. Punktowe światło LED w standardzie wewnątrz witryny sprawia, że cała bryła mebla wygląda ponadczasowo i ciekawie.

Wisząca witryna Moreno to mebel, obok którego nie przechodzi się obojętnie

Frezowane brzegi, wybarwienia podkreślające unikalny wygląd, wysokiej jakości materiały — wszystkie te cechy sprawiają, że propozycja od firmy Krysiak przyciąga uwagę, ozdabiając każde wnętrze.

Model witryny wiszącej MOR.060 jest dwudrzwiowy. Funkcjonalny podział mebla na dwie części sprawia, że z jednej strony można schować za frontem z naturalnej okleiny wszelkie dokumenty lub cenne przedmioty, a z drugiej za przeszkleniami umieścić elementy dekoracyjne. Praktyczności tego rozwiązania dodaje wyposażenie witryny w samodomyk i dwie półki po każdej ze stron z płyty lub ze szkła.

Wyjątkowy charakter każdego wnętrza

Wisząca witryna idealnie sprawdzi się w salonie, gabinecie, biurze, jak i pokoju dziennym, a nawet kuchni. Stylem pasuje do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych, nadając im charakteru lub stanowiąc główny walor dekoracyjny. Wymiary 79 cm szerokości, 35 cm głębokości i 110 cm wysokości pozwolą wkomponować mebel nawet w niewielkie przestrzenie.

Ze względu na wykorzystanie naturalnych surowców, łączonych z naturalną okleiną, otrzymuje się zróżnicowane odcienie z delikatnymi sękami i rysami. Nierówności nie są wadą, a celowym zabiegiem projektanta i nie podlegają reklamacji, aczkolwiek odchylenia z pewnością nadają meblowi uroku.